Select language:EnglishPolski

Newsletter

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

Digitex - Zintegrowane Systemy Powiadamiania

DGT Sp. z o.o.

Harris Corporation

Funkwer

Vertex Standard

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Oferty pracy w branży radiokomunikacji profesjonalnej

(TS2) Handlowiec IT

TS2 Technologie Satelitarne

TS2 Technologie Satelitarne jest firmą świadczącą globalne usługi telekomunikacyjne przy użyciu konstelacji satelitów: Thuraya, Iridium, Inmarsat, Eutelsat oraz Intelsat. TS2 oferuje wszystkie możliwości wykorzystania satelitów komunikacyjnych do przesyłania danych. Firma umożliwia wykonanie rozmowy telefonicznej z dowolnego miejsca na świecie wraz z odpowiednim szyfrowaniem danych.

Firma TS2 poszukuje pracowników na stanowisko Handlowiec IT. Wynagrodzenie od 4 tys. PLN do 6 tys. PLN brutto. Praca w biurze firmy TS2 - LIM Center XV piętro, Aleje Jerozolimskie 65/79, 00-697 Warszawa.

Handlowiec IT

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska/Obowiązki:

  • sprzedaż usług łączności satelitarnej
  • TS2 obsługa powierzonych partnerów biznesowych
  • budowanie oraz utrzymanie długotrwałych relacji z klientami
  • realizacja planów sprzedaży
  • budowanie pozytywnego wizerunku marki TS2
  • tworzenie indywidualnych ofert dla wybranych klientów

Wymagania:

  • wykształcenie min średnie  techniczne: elektronika, informatyka,zaangażowanie w
  • budowanie doskonałych relacji z klientami
  • doświadczenie w sprzedaży
  • znajomość metod, narzędzi oraz skutecznych technik sprzedaży
  • znajomość branży telekomunikacyjnej
  • biegły język angielski (kontakt z klientami w kraju i na świecie)

  • Mile widziane: wyższe wykształcenie

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznej branży łączności satelitarnej,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • Wynagrodzenie: od 4000 do 6000 PLN

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji (CV, list motywacyjny, zgoda na przetwarzanie danych osobowych) na adres: praca-cv (małpa) ts2.pl

W aplikacji należy zamieścić klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.)".