Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Funktel International

Vertex Standard

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Oferty pracy w branży radiokomunikacji profesjonalnej

(Pagecomm) Młodszy Specjalista/Handlowiec

Page Communications Sp. z o.o.

Firma Page Communications Sp. z o.o. od prawie 20 lat zajmuje się dystrybucją radiotelefonów marek Motorola, Kenwood oraz sprzętu amatorskiego. Firma oferuje wiele ciekawych promocji na radiotelefony TETRA i DMR. W ofercie znajduje się również modem TETRA firmy Hytera DT600.

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Młodszy Specjalista/Handlowiec

Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska/Obowiązki:

  • obsługa biura handlowego/prowadzenie bieżącej sprzedaży sprzętu radiokomunikacyjnego,
  • obsługa serwisowa infrastruktury sieci rozległej W-Fi (obszar części Siemianowic Śl.),
  • montaż sprzętu elektronicznego w budynkach prywatnych oraz publicznych,
  • diagnozowanie i usuwanie usterek sieciowych,
  • pozyskiwanie nowych oraz utrzymanie obecnych Klientów.

Wymagania:

  • wykształcenie min średnie  techniczne: elektronika, informatyka,
  • doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość zagadnień radiokomunikacyjnych (systemy DMR, TETRA),
  • znajomość budowy oraz działania sieci LAN,WAN,
  • znajomość oraz konfiguracja urządzeń sieciowych,
  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,
  • umiejętność lutowania, montażu modułów elektronicznych,
  • umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych ( miernik uniwersalny, oscyloskop, analizator sieci itd),
  • dodatkowym atutem będzie znajomość systemów  Linux, Mikrotik, Cisco,
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości – badania lekarskie
  • minimum roczne doświadczenie zawodowe wraz załączonymi referencjami  (doświadczenie  w sprzedaży również  będzie brane po uwagę),
  • dyspozycyjność do wyjazdów,
  • niekaralność,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • praca na ternie Gliwice (biuro) oraz Siemianowice Śl.,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • laptop, telefon, samochód służbowy w trakcie godzin prac.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail:

W aplikacji należy zamieścić klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.)".