Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Harris Corporation

Funkwer

Vertex Standard

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Oferty pracy w branży radiokomunikacji profesjonalnej

(Eneva) Technik eksploatacji systemów radiowych

 Eneva

ENEVA (d. Relacom) jest firmą technologiczną dostarczającą usługi budowy, instalacji i utrzymania stacjonarnych i mobilnych sieci telekomunikacyjnych, będąc uznanym partnerem dla globalnych operatorów telekomunikacyjnych, operatorów telewizji kablowych oraz producentów urządzeń telekomunikacyjnych.

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy w regionach: zachodniopomorskim, lubuskim, wielkopolskim i pomorskim na stanowisko:

Technik eksploatacji systemów radiowych

Nr ref.: TE/10/2013

Opis stanowiska:

  • usuwanie awarii na obiektach sieciowych,
  • diagnostyka, rekonfiguracja i naprawa systemów radiowych,
  • konserwacja i naprawy obiektów sieciowych,
  • integracja stacji bazowych,
  • wykonywanie zleceń zasilających,
  • pobieranie niezbędnych materiałów z magazynu oraz zdawanie uszkodzonych lub niewykorzystanych części do magazynu,
  • informowanie Klienta o wszelkich nieprawidłowościach stwierdzonych na obiekcie sieciowym w trakcie realizacji zlecenia,
  • codzienne sprawdzanie stanu technicznego i kompletności sprzętu do pracy na wysokości.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne, preferowane o profilu telekomunikacyjnym, elektrotechnicznym lub elektrycznym,
  • doświadczenie w diagnostyce i utrzymaniu systemów radiowych i obiektów sieciowych,
  • znajomość zagadnień z zakresu budowy, działania, zasad eksploatacji i nadzoru systemów radiowych,
  • dobra znajomość obsługi komputera,
  • prawo jazdy kat. B, dyspozycyjność i gotowość do wykonywania pracy w różnych regionach,
  • uprawnienia SEP 1kV,
  • uprawnienia do pracy na dużych wysokościach i gotowość do wykonywania tego typu pracy,
  • samodzielność w działaniu oraz silna motywacja do pracy.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) oraz dobre warunki wynagrodzenia,
  • wszelkie niezbędne narzędzia do pracy, w tym sprzęt do pracy na wysokości, samochód, telefon, laptop,
  • specjalistyczne szkolenia niezbędne do wykonywania pracy na powierzonym stanowisku.

podając nr ref. ogłoszenia w tytule maila

W aplikacji należy zamieścić klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.)".