Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Harris Corporation

Funkwer

Vertex Standard

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Oferty pracy w branży radiokomunikacji profesjonalnej

(Nowatel) Specjalista ds. Wdrożeń

Nowatel - Rozwiązania teleinformatyczne do zadań specjalnych

Nowatel Sp. z o.o. jest polską spółką teleinformatyczną, oferującą kompleksowe rozwiązania z dziedziny telekomunikacji i informatyki. Od 2003 roku zajmuje się projektowaniem i produkcją systemów teleinformatycznych integrujących tradycyjne technologie kablowe (telefonia analogowa, ISDN, VoIP) z rozwiązaniami bezprzewodowymi (cyfrowe i analogowe systemy radiowe, TETRA, Wi-Fi, GSM, WiMAX). Produkty firmy współpracują z systemami radiowymi czołowych producentów (Motorola, Icom, Radmor, Kenwood, Vertex, Tait, Yaesu). Firma jako jedyna posiada system dyspozytorski w pełni IP ("Pure IP").

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Wdrożeń

Miejsce pracy: Rumia

Zadania:

  • realizacja wdrożeń rozwiązań tworzonych przez Nowatel Sp z o.o.
  • prowadzenie testów wewnętrzne wdrażanych rozwiązań
  • opracowywanie projektów technicznych rozwiązań teleinformatycznych
  • rozwijanie dokumentacji produktowej

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne ( Telekomunikacja/Informatyka lub kierunki pokrewne)
  • bardzo dobra znajomość serwerowych systemów operacyjnych Linux, Unix
  • mile widziane doświadczenie w administrowaniu sieci lokalnej, rozległej
  • umiejętność prowadzania samodzielnych analiz rozwiązań IT
  • samodzielność w realizacji zadań instalacyjnych i wdrożeniowych
  • determinacja w osiąganiu celów i poczucie odpowiedzialności
  • umiejętność nawiązywania relacji interpersonalnych
  • dobra znajomość języka angielskiego, w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • nabycie doświadczenia w zakresie efektywnego prowadzenia testów w środowisku klienckim
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • udział w realizacji dużych i ciekawych projektów IT
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • dobrą atmosferę pracy w nowoczesnej firmie

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Nowatel Sp z o.o. z siedzibą w Rumi."

Dane kontaktowe:

Nowatel Sp. z o.o.
Rumia
ul. Chylońska 10
REGON: 192931732

Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się z wybranymi kandydatami.