Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Funktel International

Vertex Standard

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Oferty pracy w branży radiokomunikacji profesjonalnej

(KPP Skarżysko-Kamienna) Inspektor ds. łączności

 Komenda Miejska Policji w Skarżysku-Kamiennej

 Komendant Powiatowy Policji w Skarżysku-Kamiennej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Inspektor do spraw łączności w Zespole Łączności i Informatyki

Miejsce pracy: Skarżysko-Kamienna

 Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • zapewnienie sprawności technicznej urządzeń i systemów łączności przewodowej i bezprzewodowej, urządzeń zasilających w celu prawidłowego funkcjonowania łączności w jednostce i między jednostkami
  • konserwowanie urządzeń łączności znajdujących się na stanie KPP Skarżysko-Kamienna i podległych jednostkach organizacyjnych
  • zapewnienie sprawności technicznej systemów teleinformatycznych
  • ewidencjonowanie sprzętu i materiałów łączności i informatyki znajdujących się na stanie jednostki
  • kontrolowanie poprawności wykorzystywania i obsługi środków łączności, szkolenie w posługiwaniu się systemami łączności
  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem systemu monitoringu wewnętrznego budynku KPP Skarżysko-Kamienna,
  • nadzór nad prawidłowym działaniem systemów antywłamaniowych w KPP Skarżysko-Kamienna i jednostakch podległych

Warunki pracy:

  • Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań
  • praca w pomieszczeniu oraz w terenie,
  • praca w stresie,
  • dyspozycyjność,
  • wielozadaniowość.

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

  • naturalne i sztuczne oświetlenie,
  • praca przy komputerze.

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy:

n i e z b ę d n e

  • wykształcenie: średnie techniczne z zakresu telekomunikacji, informatyki lub elektrotechniki
  • pozostałe wymagania niezbędne:
  • obsługa specjalistycznych programów komputerowych oraz urządzeń informatycznych i biurowych,
  • niekaralność,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność dobrej organizacji pracy własnej
  • dyspozycyjność.

wymagania dodatkowe

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe techniczne z zakresu telekomunikacji, informatyki lub elektrotechniki
  • poświadczenie bezpieczeństwa
  • znajomość zagadnień elektroniki, elektrotechniki i automatyki

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • życiorys i list motywacyjny
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
  • oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • oświadczenie kandydata o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie
  • kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie polskiego obywatelstwa lub oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego
  • kopia poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą "tajne" lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych (Dz. U. Nr 182, poz. 1228),

Inne dokumenty i oświadczenia:

  • kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność - w przypadku kandydatów, którzy zamierzają skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku, gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydatów
Termin składania dokumentów:
  • 14-10-2013
Miejsce składania dokumentów:

    Komenda Powiatowa Policji w Skarżysku-Kamiennej
    ul. Krasińskiego 11
    26-110 Skarżysko-Kamienna
    sekretariat pok. 21 I piętro

z dopiskiem w liście motywacyjnym: Inspektor do spraw Łączności.
Inne informacje:

    Uprzejmie informujemy kandydatów, że warunkiem spełnienia wymagań formalnych jest nadesłanie w terminie wszystkich wymaganych dokumentów oraz własnoręcznie podpisanych oświadczeń i listu motywacyjnego. Do składania dokumentów zachęcamy również osoby niepełnosprawne, które spełniają wymagania określone w niniejszym ogłoszeniu. Dokumenty złożone w aplikacji nie będą zwracane. Oferty otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane (decyduje data stempla pocztowego). Kandydaci zakwalifikowani do dalszych etapów selekcji zostaną powiadomieni telefonicznie lub e-mailem o ich terminie. Wzory oświadczeń dostępne są na stronie internetowej http://bip.skarzyskokamienna.kpp.policja.gov.pl w zakładce "Praca w służbie cywilnej".