Select language:EnglishPolski

Newsletter

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

Digitex - Zintegrowane Systemy Powiadamiania

DGT Sp. z o.o.

Harris Corporation

Funkwer

Vertex Standard

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Oferty pracy w branży radiokomunikacji profesjonalnej

(CTM) Specjalista - Projektant Systemów Łączności

 Centrum Techniki Morskiej

Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Centrum Techniki Morskiej (OBR CTM S.A.) realizuje prace badawcze, rozwojowe, projektowe i doświadczalne w celu opracowania i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie wojskowej techniki morskiej oraz innych dziedzinach związanych z bezpieczeństwem i obronnością państwa. Ośrodek uczestniczy aktywnie w projektach NATO i UE, między innymi w 7 Programie Ramowym w obszarze Badań dla Bezpieczeństwa, prowadzi badania i certyfikację wyrobów.

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Projektant Systemów Łączności

Miejsce pracy: Gdynia

Zadania:
  • projektowanie systemów/podsystemów łączności w oparciu o zdefiniowane wymagania;
  • specyfikacja sprzętu łączności;
  • udział w sporządzaniu analiz wykonalności prac przyjmowanych przez OBR CTM S.A. oraz w procesach ofertowania;
  • udział w procesach zdawczo-odbiorczych produktów wytwarzanych w OBR CTM S.A.;
  • opracowywanie dokumentacji technicznej.
Wymagania:

  • wykształcenie: wyższe techniczne – preferowane kierunki: łączność, telekomunikacja, informatyka;
  • staż pracy: min. 3 lata;
  • doświadczenie i wiedza w zakresie: projektowania systemów łączności radiowej i przewodowej na platformy stacjonarne i mobilne, wykonywania dokumentacji technicznej;
  • znajomość: okrętowych i lądowych systemów łączności i protokołów wymiany danych stosowanych w Siłach Zbrojnych RP;
  • znajomość(programów, systemów, narzędzi:  MS Windows, MS Office, MS Visio;
  • znajomość języków obcych: j.angielski na poziomie co najmniej koniecznym do analizy dokumentacji technicznej;
  • umiejętność jasnego i jednoznacznego opisu problemu;
  • komunikatywność, kreatywność, umiejętność pracy w zespole wg określonych ram i procedur.
 Dodatkowymi atutami będą:
  • znajomość notacji UML;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • praca na stanowisku o zbliżonym zakresie obowiązków.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie;
  • szkolenia zawodowe i językowe;
  • dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego w tym dofinansowanie zajęć sportowych;
  • możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy;
  • możliwość rozwoju zawodowego.

 Termin zatrudnienia – listopad  2013 r.

W aplikacji należy zamieścić klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.)".

OBR CTM S.A. zastrzega sobie prawo kontaktowania się z wybranymi kandydatami.