Select language:EnglishPolski

Newsletter

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

Digitex - Zintegrowane Systemy Powiadamiania

DGT Sp. z o.o.

Harris Corporation

Funkwer

Vertex Standard

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Oferty pracy w branży radiokomunikacji profesjonalnej

(KWP Rzeszów) Inspektor ds. systemów teleinformatycznych

 Komenda Miejska Policji w Rzeszowie

Komendant Miejski Policji poszukuje kandydatów na stanowisko w Referacie Łączności i Informatyki:

Inspektor do spraw technicznej obsługi urządzeń, sieci i systemów teleinformatycznych

Miejsce pracy: Rzeszów

 Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:
  • techniczna obsługa urządzeń, systemów i sieci teleinformatycznej łączności przewodowej i bezprzewodowej
  • administrowanie na poziomie technicznym systemem taryfikacyjnym łączności telefonicznej
  • naprawa, konserwacja urządzeń teleinformatycznych łączności przewodowej i bezprzewodowej
  • montaże i demontaże radiotelefonów w pojazdach i pomieszczeniach służbowych

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

n i e z b ę d n e
  • wykształcenie: średnie o profilu informatycznym lub elektronicznym
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy: 6 miesięcy doświadczenia zawodowego przy obsłudze KSIP i aplikacjach pokrewnych
  • pozostałe wymagania niezbędne:
    • świadectwo kwalifikacyjne- uprawnienia w zakresie eksploatacji urządzeń elektrycznych do 1 KV
    • prawo jazdy kat. B
    • znajomość języka angielskiego, poziom A
    • znajomość ustawy o ochronie danych osobowych
    • znajomość ustawy o ochronie informacji niejawnych
    • umiejętność obsługi policyjnych sieci i systemów teleinformatycznych
    • znajomość podstaw budowy sieci okablowania strukturalnego
wymagania dodatkowe
  • zaświadczenie o dopuszczeniu do wykonywania prac na wysokości
  • poświadczenie bezpieczeństwa dopuszczenia do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą POUFNE

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • życiorys i list motywacyjny
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
  • oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • oświadczenie kandydata o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie
  • kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie polskiego obywatelstwa lub oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego
  • kopia poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą "poufne" lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych (Dz. U. Nr 182, poz. 1228),

Inne dokumenty i oświadczenia:

  • kopie dokumentów potwierdzających wymagane doświadczenie zawodowe
  • kopia prawa jazdy
  • kopia świadectwa kwalifikacyjnego- uprawnienia w zakresie eksploatacji urządzeń elektrycznych do 1 KV
  • kopia certyfikatu z języka angielskiego
  • kopia zaświadczenia o dopuszczeniu do wykonywania prac na wysokości

Termin składania dokumentów: 05-10-2013

Miejsce składania dokumentów:

Komenda Miejska Policji
Jagiellońska 13
35-025 Rzeszów
Kancelaria ogólna
II piętro, pokój 218