Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Harris Corporation

Funkwer

Vertex Standard

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Oferty pracy w branży radiokomunikacji profesjonalnej

(Motorola Solutions) Software Tools Engineer

 Motorola Solutions banner

W Centrum Oprogramowania Motorola Solutions w Krakowie tworzone są systemy komunikacyjno-radiowe w standardzie TETRA/APCO P25/LTE dla służb bezpieczeństwa publicznego, aplikacje współdziałające z tymi systemami oraz oprogramowanie radiotelefonów w standardzie TETRA.

Aktualnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą w naszym intensywnie rozwijającym się zespole System Integration Team.

Software Tools Engineer

Miejsce pracy: Kraków

Responsibilities/Expectations: Główne obowiązki obejmują:
  • tworzenie oprogramowania narzędzi wykorzywanych w testach systemowych
  • rozwijanie narzędzi, development nowych funkcjonalności w oparciu o analizę wymagań systemowych systemów TETRA
  • budowanie środowiska testowego w oparciu o tworzone narzędzie (a)
  • wsparcie wykonania testów z użyciem tworzonych narzędzi, debugowanie problemów
Knowledge Skills: Oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego (tytuł inżyniera lub magistra), absolwentów lub V rok studiów na kierunku: informatyka, telekomunikacja lub pokrewnym
  • Bardzo dobrej znajmości i doświadczenia w programowaniu C/C++, znajmosci bibliotek boost i stl.
  • Znajomości systemów Linux/Unix
  • Chęci zdobywania nowej wiedzy
  • Zorientowania na cele
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

Poniższe umiejętności będą dodatkowym atutem:

  • Znajomość języków skryptowych
  • Znajomość sieci IP (v4), protokołów routing-u w sieciach IP, znajomości TCP/IP
  • Znajomość zagadnień ruchowych w sieciach IP (i systemach telekomunikacyjnych)
  • Doświadczenie w programowaniu narzędzi testowych, programonowniu symulatorów
  • Doświadczenie w projektowaniu oprogramowania
Naszym pracownikom oferujemy:
  • Komfortowe warunki pracy: 3 nowoczesne i ekologiczne budynki w bardzo dobrze skomunikowanej części Krakowa, parking, doskonale wyposażone biuro, kuchnie z ekspresami do kawy (latte macchiato, espresso… :) i telewizorami, stołówki oraz lunch bar na miejscu
  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, roczny system podwyżek i bonusów motywacyjnych
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę Benefit Multisport
  • Szerokie możliwości rozwoju (ścieżka menedżerska i techniczna, przejścia wewnętrzne w ramach domen i projektów)
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Wyjazdy integracyjne i kluby zainteresowań
  • Zniżki w sklepach, restauracjach, itd.
  • Pakiet relokacyjny dla osób spoza Małopolski (wynajem mieszkania na pierwszy miesiąc pracy, opłata prowizji agencji nieruchomości, zwrot kosztów przeprowadzki)
Jeśli chcesz razem z nami współtworzyć systemy bezpieczeństwa publicznego i wprowadzać w życie innowacje mające znaczenie w ważnych momentach, prześlij swoje CV i list motywacyjny w języku angielskim korzystając z naszej strony rekrutacyjnej: careers.motorolasolutions.com.

O firmie Motorola Solutions

motorola-solutions-logo-small-blueMotorola Solutions jest producentem rozwiązań komunikacyjnych dla przedsiębiorstw oraz organizacji z sektora publicznego. Najwyższej klasy innowacyjne technologie firmy Motorola wspierają jej klientów w kluczowych momentach. Motorola Solutions jest notowana na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (New York Stock Exchange: NYSE) pod symbolem "MSI". Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.motorolasolutions.com.