Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Harris Corporation

Funkwer

Vertex Standard

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Oferty pracy w branży radiokomunikacji profesjonalnej

(RADMOR) Specjalista ds. serwisu

 Radmor budynek główny

Nie lubisz monotonii? Ambitne wyzwania to Twoja specjalność? Interesuje Cię wdrażanie i rozwijanie najnowszych technologii?

Jeżeli Twoje odpowiedzi na powyższe pytania brzmią TAK, to zapraszamy do nas.
RADMOR  jest nowoczesną firmą z branży elektroniki/radiokomunikacji wojskowej i  liderem technologii Software Defined Radio w Polsce. Poszukujemy chętnych do pracy w pełnym wymiarze godzin.

Specjalista ds. serwisu

Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska:
  • administrowanie i serwisowanie systemów radiokomunikacyjnych
  • naprawa urządzeń radiokomunikacyjnych w serwisie fabrycznym i u klienta
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (radiokomunikacja)
  • dobra znajomość techniki sieciowej
  • biegła znajomość obsługi komputera (środowisko Windows)
  • znajomość jęz. angielskiego – poziom B2 (średniozaawansowany)
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kategorii B
  • zdolności manualne
Oferujemy:
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez pracę z wysokiej klasy  specjalistami, w zaawansowanych technologicznie projektach, w  międzynarodowym zespole
  • gwarantujemy dostęp do najnowocześniejszych technologii oraz umożliwiamy doskonalenie
     i podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
  • elastyczny- ruchomy czas pracy,
  • udział w szkoleniach zawodowych,
  • dofinansowanie do nauki

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiadania tylko na wybrane oferty.

Bliższe informacje można uzyskać w Dziale Spraw Pracowniczych pod numerem telefonu 058/69 96 546

W ofertach (z listem motywacyjnym, oczekiwaniami płacowymi oraz CV) prosimy zaznaczyć o które z w/w stanowisk ubiega się Pan/Pani i przesłać je na podany niżej adres:

RADMOR S.A.
Dział Spraw Pracowniczych
ul. Hutnicza 3
81-212 Gdynia

Prosimy również o pobranie i wypełnienie "Ankiety osobowej", którą znajdą Państwo tutaj

W liście motywacyjnym prosimy umieścić poniższą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy podczas realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883)."

O firmie (www.radmor.com)

Logo Radmor S.A. Grupa WBRADMOR S.A. jest głównym dostawcą urządzeń łączności ultrakrótkofalowej dla Wojska Polskiego oraz dostarcza swoje radiostacje do kilkunastu państw. Aktualna oferta obejmuje kilka odmian radiostacji taktycznych. Firma jest też dostawcą rozwiązań łączności analogowej oraz cyfrowej TETRA i DMR.