Select language:EnglishPolski

Newsletter

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

Digitex - Zintegrowane Systemy Powiadamiania

DGT Sp. z o.o.

Harris Corporation

Funkwer

Vertex Standard

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Oferty pracy w branży radiokomunikacji profesjonalnej

(Motorola Solutions) System and Network Test Engineer

 Motorola Solutions banner

W Centrum Oprogramowania Motorola Solutions w Krakowie tworzone są systemy komunikacyjno-radiowe w standardzie TETRA/APCO P25/LTE dla służb bezpieczeństwa publicznego, aplikacje współdziałające z tymi systemami oraz oprogramowanie radiotelefonów w standardzie TETRA.

Aktualnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą w naszym intensywnie rozwijającym się zespole System Integration Team.

System and Network Test Engineer

Miejsce pracy: Kraków

Responsibilities/Expectations: Główne obowiązki obejmują:
  • analizę wymagań systemowych systemów Dimetra IP pracujących w standardzie TETRA, projektowanie scenariuszy testowych dla całego systemu, analizę i przygotowywanie konfiguracji systemów TETRA wymaganych do przeprowadzenia testów,
  • konfigurację urządzeń w systemach TETRA (urządzeń sieciowych, stacji bazowych, serwerów, interfejsów, aplikacji, radiotelefonów itd.) wymaganych do przeprowadzenia testów
  • wykonywanie testów funkcjonalnych na różnych konfiguracjach systemów, analizowanie zachowań poszczególnych urządzeń, poprawności interfejsów, poprawności protokołów na wszystkich warstwach
  • analizę log-ów, debugowanie problemów w celu ustalenia przyczyn będnego zachowania, raportowanie błędów
  • konfigurację oraz pracę z narzędzimi wspomagającymi wykonanie testów, analizę log-ów, debugowanie
  • ciągłą współpracę z architektami systemowymi oraz zespołami tworzącymi oprogramowanie (box team-ami)
  • optymalizację scenariuszy testowych, szukanie rozwiązań jak najefektywniejszego pokrycia wymagań,
Knowledge Skills: Oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego (tytuł inżyniera lub magistra), absolwentów lub V rok studiów na kierunku: telekomunikacja, elektronika, informatyka, automatyka, lub pokrewnym
  • Znajomości sieci IP (v4), protokołów routing-u w sieciach IP, znajomości TCP/IP
  • Podstawowej znajomości systemów operacyjnych Linux, Unix, Windows 7, Windows Server
  • Chęci zdobywania nowej wiedzy i rozwoju kariery w kierunku inżynierii systemowej
  • Zorientowania na cele
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

Poniższe umiejętności będą dodatkowym atutem:

  • Praktyczne doświadczenie w konfiguracji urządzeń sieciowych (np. Cisco, HP, 3COM, Juniper, inne)
  • Praktyczne doświadczenie w projektowaniu i budowaniu sieci IP
  • Praktyczne doświadczenie w pracy z systemami radiokomunikacyjnymi (GSM, UMTS, LTE)
Naszym pracownikom oferujemy:
  • Komfortowe warunki pracy: 3 nowoczesne i ekologiczne budynki w bardzo dobrze skomunikowanej części Krakowa, parking, doskonale wyposażone biuro, kuchnie z ekspresami do kawy (latte macchiato, espresso... :) i telewizorami, stołówki oraz lunch bar na miejscu
  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, roczny system podwyżek i bonusów motywacyjnych
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę Benefit Multisport
  • Szerokie możliwości rozwoju (ścieżka menedżerska i techniczna, przejścia wewnętrzne w ramach domen i projektów)
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Stół do gry w piłkarzyki i boisko do siatkówki plażowej
  • Wyjazdy integracyjne i kluby zainteresowań
  • Zniżki w sklepach, restauracjach, itd.
  • Pakiet relokacyjny dla osób spoza Małopolski (wynajem mieszkania na pierwszy miesiąc pracy, opłata prowizji agencji nieruchomości, zwrot kosztów przeprowadzki)
Jeśli chcesz razem z nami współtworzyć systemy bezpieczeństwa publicznego i wprowadzać w życie innowacje mające znaczenie w ważnych momentach, prześlij swoje CV i list motywacyjny w języku angielskim korzystając z naszej strony rekrutacyjnej: careers.motorolasolutions.com.

O firmie Motorola Solutions

motorola-solutions-logo-small-blueMotorola Solutions jest producentem rozwiązań komunikacyjnych dla przedsiębiorstw oraz organizacji z sektora publicznego. Najwyższej klasy innowacyjne technologie firmy Motorola wspierają jej klientów w kluczowych momentach. Motorola Solutions jest notowana na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (New York Stock Exchange: NYSE) pod symbolem "MSI". Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.motorolasolutions.com.