Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Harris Corporation

Funkwer

Vertex Standard

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Oferty pracy w branży radiokomunikacji profesjonalnej

Inspektor ds. Łączności w Dziale Utrzymania Infrastruktury

Szpital Uniwersytecki nr 1 w Bydgoszczy

Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy zatrudni osobę na stanowisko:

Główne zadania osoby na tym stanowisku:

  • Prowadzenie eksploatacji sieci i urządzeń teletechnicznych na terenie szpitala, nadzór nad dokumentacją,
  • Organizowanie prac remontowo – adaptacyjnych w zakresie instalacji łączności oraz sieci strukturalnych,
  • Nadzorowanie i eksploatowanie systemów kontroli dostępu,
  • Konserwacja i naprawy instalacji telewizji przemysłowej,
  • Utrzymanie w sprawności działania wszelkiego typu nagłośnienia,
  • Monitorowanie niezawodności łączności telefonicznej i radiowej przy monitorowaniu alarmów pożarowych i przeciwwłamaniowych,
  • Monitorowanie działania radiostacji bazowych w systemie ratownictwa medycznego,
  • Zabezpieczenie materiałowe zapewniające utrzymanie eksploatacyjne oraz umożliwiające sprawne wykonywanie prac remontowo – adaptacyjnych,
  • Rozliczanie rachunków za telefonię stacjonarną i telefonię komórkową.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwijania własnej wiedzy.

Wymagania niezbędne:

  • Wykształcenie średnie o specjalności telekomunikacja lub pokrewne oraz min. 5 – letni staż pracy,
  • Biegła znajomość MS Office (Word, Excel),
  • Znajomość centrali telefonicznej Alcatel 4400 w zakresie m.in. uruchamiania nowych numerów, nadawania uprawnień na poszczególne numery, diagnozowania uszkodzeń,
  • Znajomość obsługi konserwacji oraz rozbudowy systemów kontroli dostępu, zwłaszcza systemu Roger,
  • Doświadczenie w zakresie utrzymania budowy i modernizacji instalacji sieci strukturalnych (komputerowych i telefonicznych),
  • Znajomość działania systemów instalacji sygnalizacji włamania,
  • Znajomość zasad monitorowania sygnałów pożarowych i przeciwwłamaniowych,
  • Doświadczenie w prowadzeniu eksploatacji i rozliczania przyznanych limitów związanej z telefonią komórkowa i stacjonarną.

Wymagania pożądane:

  • Wykształcenie wyższe o specjalności telekomunikacja (lub pokrewne) oraz min. 3-letni staż pracy,
  • Znajomość zasad łączności radiowej związanej z funkcjonowaniem Zakładów Opieki Zdrowotnej (medycyny ratunkowej, izby przyjęć, radiostacji w karetkach, anteny),
  • Doświadczenie w zakresie nadzoru nad telewizją w Zakładach Opieki Zdrowotnej oraz systemami CCTV,
  • Dyspozycyjność w sytuacjach awaryjnych.

Szczegółowych informacji udziela: Hubert Czernek, tel. (52) 585 40 91.

Przy aplikowaniu prosimy podać numer referencyjnego SL/TUI/2015 oraz zamieścić w treści CV klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy (adres: ul. M. Skłodowskiej-Curie 9, 85-094 Bydgoszcz) zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"

Szpital zastrzega sobie możliwość kontaktowania z wybranymi kandydatami oraz przedłużenia rekrutacji.