Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

RTcom będzie na targach ENERGETAB 2014

 

Firma RTcom zaprasza na stoisko 39 w pawilonie W podczas zbliżających się targów ENERGETAB — 27 Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich. Tegoroczne targi rozpoczną się już 16 września w Bielsko-Białej i będą trwały do 18 września.

 

Energetab-2014-rtcom-hytera-zaproszenie

Targi Bielskie ENERGETAB to największe w Polsce targi w branży elektroenergetycznej, na których wystawcy z kilkunastu krajów Europy, Azji i Ameryki Północnej prezentują najnowocześniejsze maszyny, urządzenia, aparaty i materiały służące zwiększeniu niezawodności przesyłania energii elektrycznej oraz podniesieniu efektywności jej wytwarzania i użytkowania. W Bielsku obecna jest większość międzynarodowych koncernów dostarczających swoje produkty do krajowej energetyki.

 

Podczas targów RTcom zaprezentuje całą gamę sprzętu Hytera  systemy trankingowe TETRA/TEDS i DMR Trunking Tier III, cyfrowe systemy łączności DMR, radiotelefony analogowe, konsole dyspozytorskie, anteny firmy TEDAP do systemów radiowych, akcesoria audio do radiotelefonów dla przemysłu firm Sonic Communications oraz Voxtech oraz systemy zasilania firmy Alfatronix.

Energetab-2014 lokalizacja RTcom na mapie

 

Źródło: RTcom

 

RTcom logoDystrybutorem produktów Hytera w Polsce jest firma RTcom -  www.rtcom.pl
Firma dostarcza cyfrowe systemy łączności Hytera jak i analogowe w oparciu o urządzenia HYT. RTcom jest także autoryzowanym partnerem firm Sonic Communications Ltd., TEMCO Japan, Voxtech, LeAntenne, HyTracks.