Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

IP Connect zaprasza na MSPO 2014

 

Firma IP Connect zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska podczas XXII edycji  Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego, która będzie miała miejsce w dniach 1–4 września br. przy ulicy Zakładowej 1 w Kielcach. Na stoisku nr 83 w hali B, IP Connect zaprezentuje szereg innowacyjnych i niezawodnych rozwiązań, które zadowolą nawet najbardziej wymagających odbiorców.

 

IPconnect-zaproszenie-mspo-2014-mniejsze

 

System TetraNode został opracowany przez firmę Rohill, która już od ponad 40 lat dostarcza swoje rozwiązania w zakresie infrastruktury TETRA instytucjom z całego świata. Rohill, jak zawsze, dokłada licznych starań, aby być o krok przed konkurencją.

 

Firma Funkwerk opracowała radiotelefony FT4 oraz serwer obsługujący funkcje bezpieczeństwa — Tetra Security Server. System daje możliwość precyzyjnej lokalizacji wewnętrznej (czyli w miejscach, do których nie dociera sygnał satelitarny) użytkowników radiotelefonów przy użyciu sygnałów niskiej częstotliwości po sieci TETRA, w strefach o wysokim zagrożeniu wybuchem, co stanowi niezwykle zaawansowane rozwiązanie technologiczne na rynku radiokomunikacyjnym. Firma zaprezentuje też najnowsze produkty ICOM o nazwie IP Advanced Radio System, który zapewnia dupleksową, szyfrowaną komunikację głosową w oparciu o standard WLAN  IEEE 802.11 (WLAN).

 

Radiowa konsola dyspozytorska Salamandra firmy IP Connect pozwala na lepszą i szybszą obsługę, przetwarzanie oraz archiwizowanie zdarzeń w systemie, co umożliwia sprawniejszą koordynację działań różnych służb. Klarowna forma bazy danych, łatwość modyfikowania grup użytkowników radiotelefonów oraz dostęp do statystyk systemowych dają dyspozytorowi pełną kontrolę nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Konsola integruje wiele systemów teleinformatycznych takich jak np. TETRA, DMR, PABX, PSTN, systemy analogowe.

 

System Depozytowy KEMAS oferuje depozyt z elektromagnetyczną blokadą otwarcia, ponadto pozwala identyfikować deponowane przedmioty za pomocą technologii RFID, czy też np. archiwizować wszystkie zdarzenia w systemie.

 

Źródło: IP Connect

 

O firmie IP Connect (ipconnect.pl)

IP Connect logoFirma IP Connect (wcześniej pod nazwą Aksel-Net) funkcjonuje od roku 1994, dysponując prywatną, profesjonalną siecią radiową złożoną z kilkunastu przemienników radiowych na terenie Polski. Firma jest również dostawcą internetu na południowo-zachodniej części województwa śląskiego. IPConnect jest autoryzowanym dystrybutorem systemów TETRA firmy ROHILL oraz radiotelefonów TETRA Funkwerk Security and Communication.