Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

[Video] Relacja z KKRRiT 2014

 

W dniach 11-13 czerwca 2014 roku odbyło się już czternaste spotkanie w ramach Krajowej Konferencji Radiokomunikacji, Radiofonii i Telewizji KKRRiT, organizowanej wspólnie przez środowiska akademickie Gdańska, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia. W konferencji wzięło udział ponad 400 uczestników. Tematyka prezentacji na obecnej KKRRiT skupiła się w znacznym stopniu wokół tematów wiodących konferencji: radia kognitywnego, telewizji hybrydowej i systemów radiokomunikacyjnych w inteligentnym transporcie. Portal RadioTech.pl miał zaszczyt być jednym z partnerów medialnych tego wydarzenia.

 

Celem konferencji była przede wszystkim prezentacja osiągnięć naukowych i technicznych w radiokomunikacji, radiofonii i telewizji oraz przedstawienie zagadnień związanych z wdrażaniem najnowszych rozwiązań technicznych w kraju i na świecie. Inne zadanie KKRRiT to integracja – nawiązanie ściślejszych więzi między środowiskiem akademickim i naukowo-badawczym a operatorami sieci telekomunikacyjnych, nadawcami radiowymi i telewizyjnymi, dostawcami sprzętu, usług i treści oraz jednostkami administracji państwowej.

 

 

Sesje tematyczne obejmowały m.in. zagadnienia radiowych systemów bezpieczeństwa publicznego, systemów komórkowych, technik lokalizacji i inteligentnych systemów transportowych. Gościem honorowym sesji poświęconej systemom bezpieczeństwa był Tony Gray – przewodniczący TETRA and Critical Communications Association. Na towarzyszącej wystawie obecne były takie firmy jak Digimes, Meratronik, ATDI, Rohde&Schwarz, Tespol i inne.

 

Montaż i zdjęcia: Mariusz Waruszewski, Sebastian Kunicki

 
Do zobaczenia na KKRRiT 2015 w Łodzi  8-10 kwietnia 2015 !

Więcej informacji: http://www.eletel.p.lodz.pl/KKRRiT_2015/