Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Instytut Łączności objął patronatem konferencję RadioEXPO 2014

 

Instytut Łączności został oficjalnym patronem honorowym pierwszej konferencji i wystawy branży radiokomunikacji profesjonalnej — RadioEXPO 2014. Konferencja odbędzie się 8 października br. w warszawskim hotelu Novotel Airport. Jest to pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce.

Będzie to swego rodzaju święto branży, które stanie się okazją do spotkania najważniejszych podmiotów i decydentów. Głównym celem RadioEXPO jest promowanie i wspieranie rozwoju profesjonalnych systemów łączności radiowej w Polsce.

 

instytut-lacznosci-patronem-radioexpo-2014 

 

„Jest to dla nas wielki zaszczyt, że tak prestiżowa placówka naukowo-badawcza objęła swym patronatem naszą konferencję. Instytut Łączności ma szczególne zasługi w propagowaniu profesjonalnych systemów radiokomunikacyjnych, dlatego też jest to dla nas duża nobilitacja” – powiedział Mariusz Waruszewski, Dyrektor Organizacyjny RadioEXPO.

 

Zakres tematyczny imprezy obejmuje m.in. systemy radiowe standardu TETRA, DMR, dPMR, LTE dla bezpieczeństwa publicznego, GSM-R, CDMA, systemy dyspozytorskie, radiokomunikacyjny sprzęt pomiarowy, Systemy Wspomagania Dowodzenia oraz wiele innych ciekawych zagadnień.

 

Wszyscy uczestnicy konferencji RadioEXPO będą mieli okazję zapoznać się z Mobilnym Laboratorium Badawczym (MLB) Instytutu Łączności, które będzie dostępne na parkingu hotelowym. MLB jest kompleksem aparatury badawczej umieszczonej w samochodzie. MLB wykonuje badania w czasie jazdy lub na krótkich postojach. Umożliwia to wykonywanie badań usług radiokomunikacyjnych w miejscu ich świadczenia: w terenie lub w lokalizacji usługobiorcy i w warunkach zbliżonych do tych, w jakich usługi są faktycznie wykorzystywane.

Celem działania MLB jest wykonywanie oceny funkcjonalności i jakości profesjonalnych ruchomych usług radiokomunikacyjnych, w szczególności realizowanych przez sieci standardu TETRA i inne sieci wykorzystywane w profesjonalnej radiokomunikacji.

 

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie www.radioexpo.pl

 

Źródło: RadioEXPO.pl