Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

IV Spotkanie dealerów RTcom

 

W dniach 9–11 maja w Żerdnie odbyło się coroczne, IV Spotkanie Dealerów RTcom. Ponad 30 autoryzowanych partnerów handlowych firmy RTcom miało okazję zapoznać się z całą gamą oferowanych produktów (w tym także po raz pierwszy w kraju system trankingowy Hytera DMR Tier III), uczestniczyć w szkoleniu technicznym z Hytera DMR Tier II oraz odpoczywać we wspaniałym otoczeniu. Spotkanie odbyło się w malowniczej scenerii, nad jeziorem Żerdno na Pojezierzu Drawskim.

 

rtcom-zjazd-partnerow-szkolenie

Jedną z atrakcji była wycieczka na pobliski Zamek Drahim w Starym Drawsku połączona ze zwiedzaniem, średniowieczną biesiadą oraz konkursami. Wręczone zostały także nagrody dla najlepszych w 2013 roku dealerów RTcom.

 zjazd-partnerow-rtcom-2014-ekspozycja-sprzetu

rtcom-zjazd-partnerow-wyklady

rtcom-zjazd-partnerow-relaks

 

Źródło: RTcom

 

RTcom logoDystrybutorem produktów Hytera w Polsce jest firma RTcom -  www.rtcom.pl
Firma dostarcza cyfrowe systemy łączności Hytera jak i analogowe w oparciu o urządzenia HYT. RTcom jest także autoryzowanym partnerem firm Sonic Communications Ltd., TEMCO Japan, Voxtech, LeAntenne, HyTracks oraz LS Elektronik.

 

 

Hytera logo

Hytera Communications Corporation Ltd. jest drugim największym dostawcą urządzeń łączności profesjonalnej na świecie. Działa na rynku od 1993 roku. Hytera oferuje profesjonalne rozwiązania w technologii cyfrowej w standardzie DMR (konwencjonalny Tier II,  trunkingowy Tier III), TETRA, PDT oraz konwencjonalnej analogowej i trunkingowej MPT1327. Hytera dostarcza także specjalizowane systemy łączności dla transportu publicznego.publicznego.