Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Nowatel na targach EDURA 2014

 

Firma Nowatel Sp. z o.o. ma przyjemność zaprosić na swoje stoisko podczas X Międzynarodowej Wystawy Ratownictwa i Techniki Przeciwpożarowej EDURA. Wystawa odbędzie się od 12 do 14 czerwca 2014 roku na terenie Targów Kielce. Na stoisku zostanie zaprezentowana konsola dyspozytorska OpenRDS wraz z jej nowymi, rozszerzonymi funkcjami.

 

 edura-targi-kielce

 

Dzięki doświadczeniu przy dotychczasowych wdrożeniach systemu OpenRDS, firma Nowatel cały czas doskonali swoją ofertę. Najnowsza wersja aplikacji pozwoli klientom na korzystanie z systemu automatycznych powiadomień głosowych i SMS (drogą telefoniczną i radiową). Połączono dotychczas stosowane powiadomienia z systemem IVR – interaktywnych powiadomień głosowych. Dopracowana została również aplikacja mapowa z uwzględnieniem specyfiki pracy Straży Pożarnej (optymalizacja trasy) oraz uzupełniono podgląd numeru z książki telefonicznej o jego lokalizację na mapie w trakcie połączenia. Ponadto aplikacja mapowa daje możliwość stałego namierzania sygnału GPS urządzeń z systemem Android (np. telefon i tablet) oraz radiotelefonów różnych marek. 

 

Warta uwagi jest również aplikacja mobilna OpenRDS na urządzenia z systemem Android. Dzięki temu użytkownik ma stały dostęp do zasobów radiowych, rejestratora, mapy i pozostałych funkcji systemu z dowolnego miejsca. Od dziś aby sterować całym systemem wystarczy tylko status „online".

 

Te i wszystkie dotychczasowe funkcje będą dostępne do przetestowania na stoisku firmy podczas wystawy EDURA. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych: Hala G, stoisko G-8.

Do zobaczenia!  

 

Źródło: nowatel.com

 

O firmie Nowatel.

nowatel_logo.pngNowatel Sp. z o.o. jest polską spółką teleinformatyczną, oferującą kompleksowe rozwiązania z dziedziny telekomunikacji i informatyki. Od 2003 roku zajmuje się projektowaniem i produkcją systemów teleinformatycznych integrujących tradycyjne technologie kablowe (telefonia analogowa, ISDN, VoIP) z rozwiązaniami bezprzewodowymi (cyfrowe i analogowe systemy radiowe, TETRA, Wi-Fi, GSM, WiMAX). Produkty firmy współpracują z systemami radiowymi czołowych producentów (Motorola, Hytera, Icom, Radmor, Kenwood, Vertex, Tait, Yaesu). Firma jako jedyna posiada system dyspozytorski w pełni IP ("Pure IP").