Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Siódma edycja Polskiego Kongresu ITS

 

Już po raz siódmy, Stowarzyszenie Inteligentne Systemy Transportowe ITS POLSKA ma przyjemność zaprosić na największe i najważniejsze wydarzenie w sektorze Inteligentnych Systemów Transportowych jakim jest POLSKI KONGRES ITS (PKITS). Kolejna edycja odbędzie się w dniach 28–29 maja 2014 r. w Warszawie w hotelu Marriott. RadioTech.pl jest partnerem medialnym tego wydarzenia.

 

polski-kongres-its-2014-warszawa-baner

POLSKI KONGRES ITS jak zawsze jest wyjątkową okazją do spotkania się specjalistów, którzy dzięki swojemu zaangażowaniu i wiedzy mogą dzielić się informacjami i doświadczeniami branżowymi. Poprzez swoją regularność PKITS stał się niepowtarzalną platformą do spotkania grona fachowców z sektora publicznego i prywatnego, gdzie łączą się różne gałęzie nauki, techniki i przemysłu: od telekomunikacji, przez infrastrukturę informatyczną, aż po elektroniczne elementy wyposażenia dróg i pojazdów.

Nadchodząca edycja podsumuje dotychczasowe wdrożenia w kraju, w tym postęp w realizacji zaawansowanych systemów zarządzania ruchem drogowym i transportem zbiorowym w miastach, wspartych finansowo środkami unijnych programów operacyjnych 2007–2013. Zostaną wyciągnięte wnioski z dotychczasowych doświadczeń związanych z elektronicznymi systemami poboru opłat, a także poruszone zostaną wyzwania związane z budową systemów w sytuacji braku krajowej architektury ITS i standardów.

Jednym z ważnych tematów będą Systemy Zarządzania Ruchem Kolejowym, gdzie poruszana będzie problematyka wdrażania systemów radiokomunikacyjnych dla kolejnictwa standardu GSM-R.

Więcej szczegółów o kongresie dostępnych na stronie: www.pkits.pl

 

Kontakt do Biura Organizacyjnego POLSKIEGO KONGRESU ITS:

Net Solutions

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ;

tel. + 48 (22) 870-03-90

fax. +48 (22) 250-11-67

 

Źródło: pkits.pl