Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

RTcom na targach Securex

 

RTcom, polski dystrybutor firmy Hytera, serdecznie zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska na zbliżających się targach Securex  (www.securex.pl) w dniach 8-11 kwietnia w Poznaniu.

 

rtcom-na-targach-securex-2014-zajawka

 

Securex to największe i najbardziej prestiżowe targi branży zabezpieczeń w Polsce i w Europie Środkowej. Podczas targów prezentowana jest kompleksowa oferta czołowych dostawców produktów i usług z zakresu ochrony mienia, informacji, systemów alarmowych, monitoringu wizyjnego oraz zabezpieczeń. Securex jest również miejscem prezentacji innowacyjnych rozwiązań oraz nowości technologicznych.


RTcom podczas targów zaprezentuje całą gamę rozwiązań radiokomunikacyjnych firmy Hytera, w tym najnowsze radiotelefony DMR Hytera PD505 i PD605, aplikację dyspozytorską Hytera SmartDispatch i AVL HyTrackDMR oraz całą gamę akcesoriów audio firm Sonic i Voxtech, skierowanych do branży security.


Firma prezentować się będzie w pawilonie 7, stanowisko 25.

 

Źródło: RTcom

 

RTcom logoDystrybutorem produktów Hytera w Polsce jest firma RTcom -  www.rtcom.pl
Firma dostarcza cyfrowe systemy łączności Hytera jak i analogowe w oparciu o urządzenia HYT. RTcom jest także autoryzowanym partnerem firm Sonic Communications Ltd., TEMCO Japan, Voxtech, LeAntenne, HyTracks oraz LS Elektronik.