Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Konferencja Europejskiego Stowarzyszenia Numeru Ratunkowego 112 (EENA) w Warszawie

 

W warszawskim hotelu Marriott odbędzie się w dniach 2-4 kwietnia br. Konferencja Europejskiego Stowarzyszenia Numeru Ratunkowego 112 (EENA). Na konferencji zbierze się ponad 350 przedstawicieli europejskich służb bezpieczeństwa publicznego i władz, a także analitycy i osoby z firm z sektora telekomunikacji. W trakcie konferencji dyskutowane będą zagadnienia użytkowe oraz kwestie techniczne dotyczące systemów powiadamiania ratunkowego, jak również omawiane będą scenariusze i sytuacje z różnych krajów.

eena-europejskie-stowarzyszenie-numeru-ratunkowego-112

 

Sponsorami konferencji są Motorola, Ericsson, Avaya, AIRBUS, ESRI i inni. Przedstawiciele Motorola Solutions wygłoszą szereg prezentacji.

 

Pierwsze wystąpienie, które wygłosi Dave Barry, International Product Manager - Integrated Command and Control (ICC) Group odbędzie się w środę, 2 kwietnia, w godz.: 12:30 – 13:00. Temat wystąpienia to „Wykorzystanie informacji w celu poprawy działania numeru 112” („Harnessing Information to Enhance  the 112 Response”).

Drugie wystąpienie wygłosi Bill Mertka Solutions Manager - Next Generation Public Safety Technologies. Będzie ono miało miejsce w środę, 2 kwietnia, w godz.: 14:00 – 17:30 (jako część panelu Operations Track Baltic Room. Temat wystąpienie to „Analityka danych w prowadzeniu działań opartych o informacje” (“Data Analytics in Intelligence-Led Policing (ILP)”).

 

Źródło: własne