Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

RadioEXPO 2014: Wystawa i Konferencja branży Radiokomunikacji Profesjonalnej

 

Zespół serwisu RadioTech.pl oraz TETRA Forum Polska rozpoczął intensywne przygotowania do organizacji pierwszej edycji Konferencji i Wystawy branży Radiokomunikacji Profesjonalnej  - RadioEXPO 2014. To wyjątkowe spotkanie odbędzie się 8 października 2014 roku w warszawskim hotelu NOVOTEL Airport.

 

 Radioexpo-2014-konferencja-radiokomunikacji-profesjonalnej-logo

Jest to pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce. Będzie to swego rodzaju święto branży, które stanie się okazją do spotkania najważniejszych podmiotów i decydentów. Głównym celem RadioEXPO jest promowanie i wspieranie rozwoju profesjonalnych systemów łączności radiowej w Polsce. Wysokiej jakości wystawie produktów, systemów i usług towarzyszyć będą prezentacje, wykłady oraz studium przypadków.

 

Zakres tematyczny imprezy obejmuje m.in. systemy radiowe standardu TETRA, DMR, dPMR, LTE dla bezpieczeństwa publicznego, GSM-R, CDMA, systemy dyspozytorskie, radiokomunikacyjny sprzęt pomiarowy, Systemy Wspomagania Dowodzenia oraz wiele innych ciekawych zagadnień.

 

radioexpo-mapa-polski-zakres-tematyczny

Organizatorzy już dziś zapraszają do bezpłatnego udziału w RadioEXPO specjalistów odpowiedzialnych za utrzymanie systemów łączności radiowej w służbach bezpieczeństwa publicznego: Policji, Straży Miejskiej, Straży Pożarnej oraz Służby Więziennej. Ponadto: przedstawicieli władz szczebla centralnego (MSW, CPI, UKE, MAiC) oraz lokalnego, koordynatorów zespołów ratownictwa medycznego, WOPR, TOPR i GOPR. Mile widziani są również przedstawiciele kadry zarządzającej, dyrektorzy IT/Telco firm z branży energetycznej, transportowej, logistycznej, a także przedstawiciele publicznych i prywatnych przedsiębiorstw wykorzystujących lub planujących używać profesjonalnych systemów łączności radiowej w codziennej pracy.

 

„Ufamy, że RadioEXPO będzie doskonałą okazją do zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie profesjonalnej łączności radiowej i na stałe wpisze się w kalendarz ciekawych imprez technologicznych. Rozpoczęliśmy intensywne prace nad programem konferencji oraz pozyskaniem sponsorów i wystawców. Duży nacisk kładziemy na merytoryczną część przedsięwzięcia. Jestem przekonany, że bogate międzynarodowe doświadczenie naszego zespołu z podobnych tego typu wydarzeń na świecie zaowocuje ciekawą konferencją w Polsce.” – powiedział Mariusz Waruszewski, Dyrektor Organizacyjny RadioEXPO.

 

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie www.radioexpo.pl

 

Firmy zainteresowane uczestnictwem w wydarzeniu proszone są o kontakt z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub pod numerem telefonu 602 723 262.