Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Spółka Aksel w Sztokholmie na konferencji MOTOTRBO Day 2012

Mototrbo-cyfrowy-system-lacznosci-radiowej.jpg(03.04.2012) Spółka Aksel, wiodący integrator profesjonalnych systemów radiokomunikacyjnych w Polsce, uczestniczyła w konferencji MOTOTRBO Day 2012. Konferencja odbyła się 28 marca br. w stolicy Szwecji i zgromadziła około 50 osób ze Skandynawii, zainteresowanych wdrażaniem radiowego systemu MOTOTRBO firmy Motorola.

Podczas imprezy spółka Aksel, prezentowała swoją zaawansowaną aplikację dyspozytorską ConSEL. Prezes firmy Aksel, Stanisław Słowik dokonał prezentacje aplikacji podczas 10 minutowego wykładu firmowego. Podczas ogólnej sesji można było zobaczyć próbki najnowszych radiotelefonów Mototrbo ze certyfikatem ATEX. Są to długo wyczekiwane przez branże radiotelefony, które najprawdopodobniej w czwartym kwartale 2012 roku znajdą się w ofercie firmy. 

 

Udział w konferencji to nie tylko nowe kontakty, ale również prezentacja spółki Aksel i jej rozwiązań na międzynarodowym rynku aplikacji dyspozytorskich dla systemu Mototrbo. Obecność przedsiębiorstwa z Rybnika na tej prestiżowej imprezie potwierdza światowy poziom działalności i konkurencyjności firmy Aksel Sp. z o.o.

 

Źródło: http://aksel.com.pl/