Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Konferencja Resellerów AKSEL - Wieliczka 2014

 

W dniach 15–17 stycznia br. w hotelu Turówka w Wieliczce odbyła się Konferencja Resellerów firmy AKSEL. Spotkanie zgromadziło prawie 50 gości z autoryzowanych firm partnerskich. Nie zabrakło także przedstawicieli firmy Motorola Solutions, której AKSEL jest dystrybutorem. Uczestnicy mieli okazję zapoznać się z najnowszą ofertą producenta oraz przykładami wdrożeń zrealizowanych przez firmy partnerskie. Program prezentacji uzupełniono licznymi atrakcjami, między innymi występem grupy teatralnej z Krakowa oraz podziemną eskapadą do Kopalni Soli "Wieliczka". Serwis RadioTech.pl był partnerem medialnym tego wydarzenia.

 

Spotkanie zainaugurował Prezes Zarządu AKSEL, Stanisław Słowik, witając zgromadzonych gości podczas uroczystej gali wieczornej. Następnie zostały wręczone wyróżnienia za bardzo dobrą sprzedaż w roku 2013. Pozostała część wieczoru upływała w rytm muzyki na żywo oraz na przedstawieniu krakowskiego Teatru Nowy pt. "Griga" wg opowiadań Antoniego Czechowa.

 

W drugim dniu zjazdu miała miejsce seria technicznych prezentacji przedstawicieli AKSEL i Motorola Solutions, którzy przedstawili nowości z zakresu cyfrowego systemu MOTOTRBO. Poza nowymi radiotelefonami serii 1000 omówiono kwestię różnic pomiędzy systemami DMR Tier 2 i Tier 3. Do dyspozycji zgromadzonych był szeroki wybór radiotelefonów cyfrowych TETRA i MOTOTRBO. Osobną prezentację poświęcono systemowi dyspozytorskiemu ConSEL wraz z zestawem demonstracyjnym aplikacji. Sporo uwagi poświęcono również planowanym aktywnościom marketingowym, które przyczynią się do wzmocnienia i tak już bardzo dobrze rozpoznawalnej marki Motorola oraz jej dystrybutorów i partnerów.

 

Kolejne prezentacje przedstawiali kluczowi partnerzy firmy AKSEL, a wśród nich reprezentant firmy YAGI-FRYSKA, który omówił projekt budowy wielkoobszarowej sieci MOTOTRBO w województwie wielkopolskim. Część merytoryczna została zakończona omówieniem aplikacji SumPro, dedykowanej dla Straży Miejskiej.

 

Po zakończeniu części merytorycznej przyszedł czas na wyczekiwany gwoźdź programu którym była bardzo ciekawa eskapada do pobliskiej Kopalni Soli "Wieliczka". Magiczna podróż labiryntem solnych korytarzy była idealną okazją, żeby poznać unikatowe pejzaże niezwykłych komór, odkryć tradycję i historię wielickiej Kopalni. Zwieńczeniem podziemnej wędrówki było dojście do najokazalszej i najbogatszej w swej formie Kaplicy Św. Kingi, która jest usytuowana na głębokości 101 metrów. Po zrobieniu pamiątkowego zdjęcia wszyscy uczestnicy wyprawy zostali wyniesieni na powierzchnię windą górniczą.

 

Konferencję we Wieliczce bez wątpienia należy zaliczyć do bardzo udanych wydarzeń. Było to doskonała okazja do wymiany doświadczeń oraz zacieśnienia partnerskich relacji.

 

Galeria zdjęć (fot. Mariusz Waruszewski RadioTech.pl)

 

Źródło i fot: RadioTech.pl

 

O firmie Aksel Sp. z o.o. (www.aksel.com.pl)
Logo Aksel Sp. z o.o.Aksel Sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem, wdrażaniem i utrzymaniem profesjonalnych systemów radiokomunikacyjnych w standardach TETRA, DMR, MPT1327 i inne. Firma zajmuje się również dostarczaniem aplikacji telemetrycznych, projektowaniem i produkcją oprogramowania monitoringu pojazdów kołowych i szynowych. Aksel jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Motorola oraz twórcą aplikacji dyspozytorskiej ConSEL.