Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

AKSEL na targach PMRExpo 2013

 

Firma AKSEL Sp. z o.o. zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska podczas targów PMRExpo 2013. Jest to jedne z najważniejszych światowych targów w branży radiokomunikacyjnej odbywające się corocznie w centrum targowym (Koelnmesse) w Kolonii w Niemczech.

 

Zeszłoroczna edycja zgromadziła po raz kolejny rekordową ilość wystawców - 197 (wobec 190 w 2011) oraz 3274 uczestników (3075 w roku 2011). Znaczenie wystawy PMRExpo wzrasta z roku na rok i nie świadczy o tym jedynie większa powierzchnia wystawiennicza oraz rosnąca liczba wystawców.

 pmrexpo-2012-baner-powitalny

 

W dniach 26-28 listopada br. Kolonia będzie gości światowych liderów branży radiokomunikacji profesjonalnej. Na stoisku firmy AKSEL (C16), zaprezentowana zostanie najnowsza wersję aplikacji dyspozytorskiej ConSEL. 27 listopada o godzinie 11.30 będzie miała miejsce specjalna prezentacja firmy na forum PMRExpo.

 

PMRExpo zorganizowano w oparciu o pięć filarów: targi branżowe, sympozjum (26–27 listopada), Kongres Centrów Dowodzenia, Forum Aplikacyjne oraz nowość w tym roku, Międzynarodowe Forum Służb Bezpieczeństwa Publicznego.

 

Więcej o samej wystawie można dowiedzieć się ze strony: pmrexpo.de

Źródło: Aksel Sp. z o.o.

 

O firmie Aksel Sp. z o.o. (www.aksel.com.pl)
Logo Aksel Sp. z o.o.Aksel Sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem, wdrażaniem i utrzymaniem profesjonalnych systemów radiokomunikacyjnych w standardach TETRA, DMR, MPT1327 i inne. Firma zajmuje się również dostarczaniem aplikacji telemetrycznych, projektowaniem i produkcją oprogramowania monitoringu pojazdów kołowych i szynowych. Aksel jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Motorola oraz twórcą aplikacji dyspozytorskiej ConSEL.