Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Huawei Enterprise Channel Congress

 

Huawei, globalny dostawca rozwiązań teleinformatycznych (ICT), po raz pierwszy organizuje spotkanie z partnerami i dystrybutorami z całego regionu Europy Wschodniej i Skandynawii, by zaprezentować najnowsze rozwiązania dla wszystkich sektorów przemysłowych, średnich i dużych przedsiębiorstw oraz administracji publicznej. Spotkanie odbędzie się w dniach 28–29 października w podwarszawskim Serocku w Hotelu Narvil.

Podczas zaplanowanych prelekcji będzie mowa m.in. o przechowywaniu kluczowych dla przedsiębiorstwa danych, systemach wideokonferencji z jakością HD oraz LTE i trankingu szerokopasmowym.

 

Huawei radioteleofny trankingowe eLTE

 

Eksperci Huawei Enterprise opowiedzą również o tym, jak innowacyjne rozwiązania bezprzewodowe, w tym szerokopasmowy tranking i LTE, pozytywnie wpływają na działanie przedsiębiorstw. Uczestnicy kongresu sprawdzą, na ile skuteczne jest wykorzystanie systemu LTE Tranking do organizacji głosowej łączności dyspozytorskiej oraz przekazywania obrazu wideo pomiędzy poszczególnymi użytkownikami. Innowacyjny system Huawei korzysta z kanałów o szerokości pasma 5/10 lub 20 MHz i zapewnia tym samym szerokopasmową transmisję danych wraz ze wsparciem dla wielu przydatnych w zarządzaniu kryzysowym funkcji m.in. push – to video.

 

Źródło: HuaweiHuawei logoHuawei jest wiodącym dostawcą rozwiązań informatycznych i telekomunikacyjnych. Koncentrując się na zorientowanych na klienta innowacyjnych produktach oraz partnerstwach z innymi podmiotami firma jest dostawcą kompleksowych rozwiązań w zakresie sieci i urządzeń telekomunikacyjnych oraz technologii chmury obliczeniowej. Huawei dostarcza konkurencyjne rozwiązania, z których korzystają firmy telekomunikacyjne, przedsiębiorstwa oraz klienci indywidualni. Produkty Huawei są znane w 140 krajach na świecie, korzysta z nich ponad jedna trzecia populacji naszego globu. Firma w swojej ofercie posiada system łączności trankingowej TruStar CDMA oraz nowatorskie rozwiązanie eLTE.