Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Road Show MOTOTRBO Aksela w Radomiu

 

Wczoraj (13.06) w radomski hotelu Gromada odbyło się kolejne już seminarium firmy Aksel organizowane wspólnie z Motorola Solutions Polska na którym zaprezentowano najnowsze rozwiązania oparte o cyfrowy standard łączności DMR. Wśród gości byli przedstawiciele Straży Pożarnej, Policji, Straży Miejskiej oraz radomskich firm. Każdy z uczestników mógł zapoznać się z funkcjonalnościami systemu MOTOTRBO oraz osobiście przetestować nowe radiotelefony i akcesoria SAVOX.


Podczas seminarium nie mogło zabraknąć też prezentacji systemu dyspozytorskiego ConSEL, który oferuje pełną funkcjonalność radiotelefonu DMR MOTOTRBO z poziomu aplikacji. Pozwala na zdalne sterowanie, tworzenie grup oraz indywidualnych numerów.  Zapewnia też dostęp do radiotelefonu oraz stanowi w pełni funkcjonalny rejestrator rozmów, umożliwiając również transmisję głosu i danych.

 

Na koniec rozlosowano zestaw upominków a każdy z uczestników otrzymał też praktyczny kubek RadioTech.pl. Zespół Aksel dziękuje wszystkim przybyłym gościom za spotkanie.

 


GALERIA ZDJĘĆ (Fot. Mariusz Waruszewski RadioTech.pl)

 

O firmie Aksel Sp. z o.o. (www.aksel.com.pl)
Logo Aksel Sp. z o.o.Aksel Sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem, wdrażaniem i utrzymaniem profesjonalnych systemów radiokomunikacyjnych w standardach TETRA, DMR, MPT1327 i inne. Firma zajmuje się również dostarczaniem aplikacji telemetrycznych, projektowaniem i produkcją oprogramowania monitoringu pojazdów kołowych i szynowych. Aksel jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Motorola oraz twórcą aplikacji dyspozytorskiej ConSEL.