Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

O cyfrowych systemach łączności na konferencji kryzysowej w Gdańsku

 

22 maja 2013 r. w hotelu Amber w Gdańsku odbyła się konferencja „Komunikacja w zarządzaniu kryzysowym". Była to już szósta edycja spotkania o tej tematyce i druga, która miała miejsce nad morzem. Honorowy patronat nad konferencją sprawowało Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe. Srebrnym sponsorem konferencji była firma Platan, właściciel najbardziej znanej polskiej marki Zintegrowanych Systemów Ostrzegania i Powiadamiania Ludności - digitex.


Impreza została też wsparta przez takie firmy jak iTTi, Radmor oraz Aksel. Dominik Sobieraj (na zdjęciu poniżej) z firmy Aksel zaprezentował trendy i możliwości modernizacji łączności do standardów cyfrowych. W prezentacji omówiono również tematykę systemów SIMULCAST oraz przedstawiono możliwości autorskiej aplikacji dyspozytorskiej ConSEL.

 

aksel-konferencja-kryzysowa-gdansk-2013-dominik-sobieraj

 

O systemach radiokomunikacyjnych dla potrzeb bezpieczeństwa publicznego opowiedział dr inż. Sławomir Gajewski z Politechniki Gdańskiej.

 

Swoje rozwiązania zaprezentowali kolejno przedstawiciele firm: Platan (Joanna Bółkowska, Janusz Macuba, Wacław Czech), ITTI (Joanna Modławska, Maciej Szulejewski) oraz Radmor (Andrzej Wysocki). Firma Aksel miała też swoje stoisko z bogatym zestawem demo pozwalającym na przetestowanie omawianych systemów i aplikacji dyspozytorskiej ConSEL.

 

aksel-konferencja-kryzysowa-gdansk-2013-stoisko

 

 Źródło: Organizator, Aksel Sp. z o.o.