Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

KKRRiT 2013 w tym roku odbędzie się we Wrocławiu

 

W dniach 10-12 czerwca 2013 we Wrocławiu odbędzie się Krajowa Konferencja Radiokomunikacji, Radiofonii i Telewizji KKRRiT 2013. Będzie to już trzynaste spotkanie specjalistów ze środowisk akademickich, przemysłowych, operatorskich, usługowych oraz z administracji państwowej, które w swej działalności zajmują się zagadnieniami związanymi z radiokomunikacją, radiofonią, telewizją, zarządzaniem widmem elektromagnetycznym, świadczeniem szeroko rozumianych usług multimedialnych i związanych z tym aspektów prawnych i gospodarczych.

 

 kkrrit-2013-politechnika-wroclawska-baner

Tematyka konferencji obejmuje m.in. takie zagadnienia jak: Podstawy radiokomunikacji, Techniki kodowania, modulacji i transmisji, Cyfrowe przetwarzanie sygnałów, Systemy i sieci radiokomunikacyjne, Systemy i sieci trankingowe, Systemy i sieci radiokomunikacyjne do zastosowań specjalnych, Systemy radionawigacyjne i radiolokalizacyjne, Sieci inteligentne w energetyce, Radiokomunikacja morska, lotnicza i satelitarna, Anteny, Propagacja fal radiowych, Planowanie sieci radiokomunikacyjnych i inne.

 

Przewiduje się również organizację 4 sesji sponsorowanych (firmowych). Dwie z nich przygotuje Nokia Siemens Networks (NSN) a kolejne dwie firma Aksel Sp. z o.o. Tematyka firmy Aksel obejmuje systemy TETRA, DMR, aplikacje dyspozytorskie i rozwiązania konwergentne.

 

Źródło: kkrrit.pwr.wroc.pl