Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Światowa premiera trankingu eLTE od Huawei w Warszawie


Warszawa, 19 lutego 2013  - HUAWEI, wiodący dostawca rozwiązań teleinformatycznych (ICT), podczas konferencji HUAWEI Wireless Enterprise Forum, współorganizowanej z firmą SEQUENCE, przedstawił innowacyjny profesjonalny system trankingowy eLTE bazujący na technologii LTE. Forum zgromadziło około 200 ekspertów z firm partnerskich, sektora komercyjnego, operatorów, służb i administracji publicznej oraz świata nauki. Serwis RadioTech.pl miał przyjemność być partnerem medialnym tego wydarzenia.

 

Testowanie video streamingu podczas HUAWEI Wireless Enterprise Forum


Do tej pory system trankingowy firmy Huawei – TruStar oferowany był w technologii 3G, bazując na standardzie CDMA 2000 1X/EV-DO i zapewniając nominalny transfer danych na poziomie 3,1 Mbit/s (Down Link) oraz 1,8 Mbit/s (Up Link) dla kanałów 1,25 MHz. Nowa wersja systemu, której światowa premiera odbyła się podczas HUAWEI Wireless Enterprise Forum, bazuje na technologii LTE i stanowi pierwszy na świecie multimedialny system szerokopasmowej cyfrowej łączności trankingowej.


Najwięcej emocji wśród zgromadzonych gości wzbudziła demonstracja systemu trankingowego LTE na żywo. Na potrzebę Forum Huawei zbudował dedykowaną instalację radiową LTE na Stadionie Narodowym. Oprócz standardowych usług systemów trankingowych zaprezentowano video streaming z radiotelefonów LTE wyposażonych w kamery oraz bardzo szybką transmisję danych. Ze szczególnym zainteresowaniem gości spotkała się kompaktowa wersja systemu eLTE mieszcząca się w dwóch walizkach. Mimo niewielkich rozmiarów jest to w pełni funkcjonalne rozwiązanie złożone z części Core (EPC) i modułu radiowego.

 

TruStar w wersji 3G wykorzystuje częstotliwości z zakresów 410-470 MHz i 806-890 MHz, zaś wersja eLTE wspiera także częstotliwości z zakresu 1,447-1,467 GHz i 1,755-1,920 GHz. W najbliższej przyszłości planowane jest również wsparcie pasm 336-500 MHz, 806-824 MHz i 851-869 MHz.


HUAWEI TruStar i eLTE to rozwiązania idealne dla różnych gałęzi przemysłu (szczególnie energetyki, górnictwa i sektora paliwowego), służb porządkowych, ratunkowych i zarządzania kryzysowego, sektora transportowego, budownictwa - wszędzie tam, gdzie niezbędne jest zagwarantowanie szybkiej, wygodnej i niezakłóconej komunikacji, nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Wygoda i łatwy dostęp gwarantowany jest dzięki priorytetyzacji połączeń i możliwości programowania ich - zarówno grupowych jak i indywidualnych - pod pojedynczym klawiszem. Jednocześnie tranking eLTE zapewnia najniższe możliwe opóźnienia wynoszące od 100 do 200 ms.


Skalowalność oraz elastyczność konfiguracyjna systemu HUAWEI eLTE umożliwia wykorzystanie go do bezprzewodowego, mobilnego wideomonitoringu, który może być elementem systemów zarządzania transportem miejskim czy też aplikacji e-City. Z kolei dla klientów kładących szczególny nacisk na bezpieczeństwo transmisji, TruStar oferuje możliwość szyfrowania E2E.

 

Źródło: Huawei, własne

 

GALERIA ZDJĘĆ (Fot. Mariusz Waruszewski)

 

O Huawei Enterprise:

Huawei logoHuawei Enterprise to strategiczna grupa biznesowa spółki Huawei, której celem jest dostarczanie wysokiej jakości rozwiązań komunikacyjnych oraz usług dla klientów na całym świecie. Jako lider w technologiach komunikacyjnych i informacyjnych (ICT) Huawei dostarcza innowacyjne rozwiązania dla swoich klientów. Huawei Enterprise oferuje wachlarz rozwiązań i usług związanych z infrastrukturą sieci, komunikacją zintegrowaną, cloud computing oraz zarządzaniem centrami danych. Huawei dostarcza rozwiązania dla 45 z 50 najważniejszych światowych operatorów telekomunikacyjnych i jednej trzeciej populacji na świecie.
Huawei zatrudnia ponad 150 tysięcy pracowników, z czego aż 46% pracuje w 16 centrach badawczo-rozwojowych. Firma intensywnie pracuje nad  rozwojem nowych technologii – średnio 13% rocznego dochodu jest inwestowane w badania i rozwój.
W Polsce HUAWEI działa od 2004 roku, zatrudniając obecnie około 500 pracowników. Od 2006 roku Warszawa jest centralą firmy na region Europy Środkowo-Wschodniej i Skandynawii. HUAWEI Polska współpracuje ze wszystkimi najważniejszymi operatorami telekomunikacyjnymi w zakresie sieci transmisyjnych i urządzeń dostępowych (modemy, routery), a od 2011 roku dostępne są w Polsce także telefony, smartfony i tablety HUAWEI oraz rozwiązania sieciowe dla przedsiębiorstw.

Więcej informacji na: www.huaweipolska.pl | enterprise.huawei.com

 

O SEQUENCE sp. z o.o.

SEQUENCE logoFirma SEQUENCE od 2006 roku jest autoryzowanym dystrybutorem urządzeń HUAWEI na polskim rynku. SEQUENCE zapewnia profesjonalne wsparcie w zakresie projektowania, inżynierii sieci oraz usług serwisowych zarówno dla Klientów jak i Partnerów. Portfolio produktowe Spółki SEQUENCE pozwala na kompleksową obsługę teleinformatyczną firmy, w oparciu o zaawansowane technologie w zakresie aktywnego sprzętu sieciowego firmy HUAWEI TECHNOLOGIES, która została uznana przez magazyn „Forbes” za jeden z brandów przyszłości w dziedzinie teleinformatycznej. 

Profil firmy opiera się na trzech głównych filarach: dystrybucji, szkoleniu oraz integracji. 

Dostosowując się do najbardziej wymagających potrzeb rynku, SEQUENCE umożliwia Klientom korzystanie z profesjonalnych rozwiązań najwyższej jakości. Dbając o komfort współpracy powstał Program Partnerski, który ma na celu rozwój firm działających w branży telekomunikacyjnej w poszczególnych obszarach Polski, a także zapewnia profesjonalne wsparcie z strony Dystrybutora. Wdrożenie systemu SEQUENCE CUSTOMER CARE dla Klientów i Partnerów umożliwia szybką komunikację służb technicznych oraz natychmiastowe działania naprawcze. Biura operacyjne ulokowane są w miastach na terenie całego kraju. Pozwala to na kompleksową obsługę i zagwarantowanie atrakcyjnych usług serwisowych, ponieważ zapewnienie Klientom komfortu jest priorytetem SEQUENCE. 

                                                                                                          

Więcej informacji na: www.sqnc.pl