Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Huawei zaprezentuje rozwiązania LTE i tranking CDMA na Stadionie Narodowym

 

W dniu 19 lutego na Stadionie Narodowym w Warszawie na organizowanym wspólnie z firmą SEQUENCE Huawei Wireless Enterprise Forum zostaną zaprezentowane nowościw zakresie bezprzewodowych technologii szerokopasmowych dla sektora Enterprise oraz łączności trankingowej TruStar.

 

huawei-wireless-enterprise-forum-stadion-narodowy-2013.png

 

Obok teorii, podczas Forum przedstawione zostaną także praktyczne zastosowania najnowszych systemów trankingowych i rozwiązań szerokopasmowych na zakres częstotliwości m.in. 3,6-3,8 GHz z wykorzystaniem łączności LTE i 3G, a także założenia unijnego projektu przeciwdziałania wykluczeniu cyfrowemu.

 

Eksperci HUAWEI Enterprise opowiedzą o sposobach wykorzystania innowacyjnych rozwiązań bezprzewodowych, w tym szerokopasmowego trankingu i LTE, w sektorze Enterprise na przykładzie HUAWEI eWBB Solution i HUAWEI TruStar Radio Communication Trunking System. Rozwiązania te dedykowane są różnym gałęziom przemysłu, służbom porządkowym i ratunkowym, sektorowi transportu, budownictwu i innym.

 

TruStar (skrót od Trunking Star) to system oparty na standardzie CDMA2000 1X który zapewnia funkcjonalność sieci trankingowej. TruStar oferuje takie usługi jak: połączenia indywidualne, grupowe, rozgłoszeniowe, priorytetyzację połączeń, transmisję danych czy szyfrowanie. Standard CDMA 1X pozwala na uzyskanie prędkości transmisji danych rzędu 152 kbps. Poza tym istnieje możliwość zaoferowania szybkiej transmisji danych na drugiej nośnej w oparciu o protokół EV-DO Rev. A (Evolution Data Optimized lub Data Only) z prędkością do 3,1 Mb/s, a w EV-DO Rev. B nawet do 9,3 Mb/s DL.

 

Agenda spotkania: https://sqnc.pl/wef2013

 

Źródło: Huawei