Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

RADMOR na targach IDEX 2013

 

Firma RADMOR będzie obecna na targach IDEX 2013, które odbędą się w dniach 17-21 lutego br. w Abu Dhabi, stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich. IDEX odbywa się co dwa lata i jet to największa impreza wystawiennicza przemysłu obronnego w regionie państw Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej.

 

radmor-wystawa-idex-2013.jpg

 

Gdyńska spółka zaprezentuje czołowe produkty wojskowe. Na stoisku firmy prezentowana będzie radiostacja 3501, która jest nowoczesnym środkiem łączności UKF przeznaczony do użycia na szczeblu kompanii i plutonu. Z kolei radiostacja osobista 35010 to osobisty środek łączności dla żołnierza.

Unikalną w radiostacjach osobistych a jednocześnie bardzo pożyteczną funkcją jest możliwość retransmisji sygnałów radiowych. Praca z retransmisją znacznie zwiększa zasięg łączności oraz zapewnia lepsze „pokrycie” terenu.

Radmor-Retransmisja-dynamiczna-radiostacja-35010.jpg

 

Na wystawie nie zabraknie takich polskich firm jak: Bumar i PIAP (Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów). W roku 2011 IDEX zgromadził ponad 1000 wystawców i 60 tys. odwiedzających, co czyni tą wystawę jedną z najbardziej liczących się na arenie międzynarodowej. Więcej na stronie: idexuae.ae

 

Źródło i fot: radmor.com