Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Digitex na konferencji Intersec 2013 w Dubaju

 

Firma Platan, właściciel najbardziej znanej polskiej marki Zintegrowanych Systemów Ostrzegania i Powiadamiania Ludności - digitex, wzięła udział w targach Intersec 2013 w Dubaju. Impreza odbyła się w dniach 15-17 stycznia 2013 roku.

 

platan-digitex-intersec-2013-dubaj.jpg

 

Intersec to wiodące, regionalne targi branży zabezpieczeń na Bliskim Wschodzie. Podczas targów prezentowana jest kompleksowa oferta czołowych dostawców produktów i usług z zakresu ochrony mienia, informacji, systemów alarmowych, monitoringu oraz zabezpieczeń.

 

Spółka Platan prezentowała swoje kluczowe produkty, wśród nich:

  • System alarmowania i ostrzegania ludności,
  • digitexCZK/IP - niezawodny i szybki system alarmowania ludności wykorzystujący jako medium sieć LAN/WAN (VPN, światłowód, skrętka), WiFi, WiMAX,
  • System Terminali DTS-3000 zintegrowany z lokalizacją pojazdów i nawigacją samochodową,
  • System dyspozytorski OpenRDS,
  • Systemy telekomunikacyjne PBX (Prima, Micra, Libra),
  • Syreny elektroniczne DSE.

platan-digitex-system-alarmowania-Intersec-2013.jpg

 

Prezentowane produkty firmy cieszyły się sporym zainteresowaniem wśród odwiedzających. Udział w wystawie to nie tylko nowe kontakty, ale również prezentacja spółki Platan i jej rozwiązań na międzynarodowym rynku. Obecność na tak prestiżowej imprezie potwierdza światowy poziom działalności i konkurencyjności firmy.

 

platan-digitex-system-dyspozytorski-rds-100-Intersec-2013.jpg

 

Platan jest również producentem Systemu Zdalnego Sterowania DZS-360M do radiotelefonów MOTOROLA GM-340/360/380. System ten pozwala na sterowanie funkcjami radiotelefonu za pomocą 1 pary przewodów z odległości nawet do 20 km.

 

Źródło i fot: digitex.pl

 

O firmie Platan Sp. z o.o. sp. k (www.platan.pl)

Platan logo firmyPlatan Sp. z o.o. sp. k. jest wiodącym polskim producentem abonenckich central telefonicznych i serwerów telekomunikacyjnych oraz zintegrowanych systemów powiadamiania digitex. Produkty Platana to w całości polska myśl techniczna. Własne biura konstrukcyjne i kilkudziesięciu wysoko wykwalifikowanych specjalistów z zakresu telekomunikacji, informatyki i elektroniki tworzy rozwiązania oparte na najnowszych światowych trendach i technologiach.