Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Konferencja Resellerów Aksel w Karpaczu

 

W dniach od 9.01 do 11.01 w Karpaczu odbyła się doroczna konferencja Autoryzowanych Resellerów Motorola w sieci Aksel. Serwis RadioTech.pl miał przyjemność objąć patronatem to ciekawe wydarzenie. Podczas konferencji, której miejscem był hotel Dziki Potok, podsumowano rok 2012, przedstawiono nowe produkty (najnowsze terminale i funkcje urządzeń Motorola Solutions) oraz plany i kierunki działania na rok 2013.

 

konferencja-aksel-2013-karpacz.JPG

 

Podczas uroczystej kolacji wręczono nagrody dla firm które zdobyły pierwsze miejsca w wybranych kategoriach. Tegoroczne spotkanie było rekordowe pod względem frekwencji. Ciekawym elementem konferencji było Adventure Race City, czyli uczestnicy zostali podzieleni na zespoły które miały za zadanie dotrzeć do określonych celów w terenie (przy pomocy technologii GPS) i wykonać zadania.

 

Kolejne spotkanie w Aksel odbędzie się w Rybniku jeszcze w pierwszym kwartale 2013. Będą to warsztaty techniczne w zakresie podstawowej instalacji i konfiguracji konsol ConSEL oraz technologii simulcast dla DMR. Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , ilość miejsc jest ograniczona.

 

Źródło i fot: Aksel Sp. z o.o.

 

O firmie Aksel Sp. z o.o. (www.aksel.com.pl)
Logo Aksel Sp. z o.o.Aksel Sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem, wdrażaniem i utrzymaniem profesjonalnych systemów radiokomunikacyjnych w standardach TETRA, DMR, MPT1327 i inne. Firma zajmuje się również dostarczaniem aplikacji telemetrycznych, projektowaniem i produkcją oprogramowania monitoringu pojazdów kołowych i szynowych. Aksel jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Motorola oraz twórcą aplikacji dyspozytorskiej ConSEL.