Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

PMRExpo 2012 już za tydzień

 

PMRExpo to odbywająca się corocznie największa europejska konferencja i wystawa dla użytkowników, producentów oraz klientów profesjonalnych systemów radiowych. W bieżącym roku wydarzenie odbywa się w dniach 27-29 listopada w niemieckiej Kolonii. Weźmie w nim udział prawie 200 wystawców.

 

PMRExpo-2012-Niemcy-Kolonia.jpg

 

Wystawa ta, będąca międzynarodową platformą wymiany informacji, odzwierciedla kondycję i rozwój całego przemysłu PMR (ang. Professional Mobile Radio).  Jedenasta edycja PMR Expo 2011 w Kolonii okazała się wielkim sukcesem i przewyższyła poprzednią pod każdym względem.

 

Uczestnictwo w tym wydarzeniu to doskonały sposób na zdobycie najbardziej aktualnej wiedzy dotyczącej systemów radiowych wykorzystywanych przez profesjonalistów. Impreza zostanie najprawdopodobniej zdominowana przez produkty branży TETRA z racji budowy w Niemczech największej sieci łączności ratunkowej na świecie w tym standardzie dla 500 000 użytkowników. Z pewnością bardzo dobrze reprezentowane będą standardy DMR i dPMR. Wiele firm zapowiedziało premiery systemów DMR Tier III. Oprócz samej wystawy, uczestnicy będą mogli uczestniczyć w bogatym programie prezentacji i seminariów. Co ciekawe, po raz pierwszy w tym roku organizatorzy zapewniają tłumaczenie symultaniczne z języka niemieckiego na angielski.

 

Jak co roku na wystawie obecne będą takie firmy jak Motorola, Cassidian, Selex, Thales, Hytera, Tait, ICOM i wiele innych. Galeria zdjęć z poprzedniej edycji dostępna jest na portalu tetraforum.pl. Na tej imprezie nie może zabraknąć naszego zespołu redaktorskiego. Specjalnie dla naszych czytelników przygotujemy relację foto/video.

 

Więcej informacji można uzyskać pod adresem: http://www.pmrexpo.de

 

Źródła: własne, tetraforum.pl

 

Podobne artykuły:

RadioTech.pl na Konferencji Systemy do zarządzania kryzysowego(31.10.2012)

MOTOTRBO DAY - konferencja partnerów Motorola Solutions