Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

RadioEXPO 2019: Zgłoś swoją prezentację

 

Kolejna edycja najważniejszej w Polsce Konferencji i Wystawy branży Radiokomunikacji Profesjonalnej RadioEXPO 2019 odbędzie się w dniach 2-3 października. Autorzy zainteresowaniu wygłoszeniem referatu w trakcie konferencji mają czas na zgłoszenie najpóźniej do 15 sierpnia br. Warto się pospieszyć, ponieważ będzie decydowała m.in. kolejność zgłoszeń.

 

 Krystian-Gorski-Energa-Operator-konferencja-RadioEXPO-2018-Warszawa

Propozycja skierowana jest przede wszystkim do końcowych użytkowników profesjonalnych systemów radiowych  - TETRA, DMR, LTE, analog i innych - wywodzących się z szerokiego spektrum użytkowników: od bezpieczeństwa publicznego (Policja, Straż Pożarna, Straż Miejska, Pogotowie Ratunkowe,....), administrację poprzez energetykę, biznes, logistykę i inne.

 

W ramach niniejszego zaproszenia prosimy autorów o zgłaszanie propozycji prezentacji w następujących blokach tematycznych:

  • przygotowanie do wdrażania systemu łączności radiowej PMR w danej organizacji,
  • planowanie i modernizacja systemu PMR,
  • bezpieczeństwo i efektywność,
  • ekonomiczne aspekty użytkowania systemów PMR,
  • wizje i przyszłość systemów radiowych PMR,
  • doświadczenie z użytkowania systemów/najlepsze praktyki,
  • Case Study z wdrożeń konkretnych rozwiązań PMR.

Szczególnie zapraszamy do podzielenia się swoimi doświadczeniami z planowania, wdrażania i użytkowania systemów radiowych.

 

Przewidywana długość prezentacji to około 20-30 minut. Prosimy o wysyłanie zgłoszeń najpóźniej do 30 sierpnia 2019 na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub kontakt telefoniczny pod numerem: 602 72 32 62.

 

Z tytułu wygłoszonej prezentacji organizatorzy nie przewidują wynagrodzeń dla prelegentów.

 

Więcej informacji i formularz rejestracji udziału dostępny na stronie: http://radioexpo.pl/


Kontakt do organizatora:
Mariusz Waruszewski
Tel.    +48 602 72 32 62
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

O RadioEXPO (radioexpo.pl)

RadioEXPO-Konferencja-Radiokomunikacji-ProfesjonalnejRadioEXPO to jedyna w Polsce wystawa i konferencja poświęcona branży radiokomunikacji profesjonalnej. Zakres tematyczny imprezy obejmuje m.in. systemy radiowe standardu TETRA, DMR, dPMR, LTE dla bezpieczeństwa publicznego, systemy dyspozytorskie, radiokomunikacyjny sprzęt pomiarowy, systemy wspomagania dowodzenia. Głównym celem RadioEXPO jest promowanie i wspieranie rozwoju profesjonalnych systemów łączności radiowej w Polsce. Wystawie wysokiej jakości produktów, systemów i usług towarzyszyć będą prezentacje, wykłady oraz studium przypadków. To wyjątkowe spotkanie odbędzie się po raz szósty w dniach 2-3 października 2019 roku w warszawskim hotelu Sangate Airport.