Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

IX konferencja Hytera w Polsce

 

Hytera Day w firmie RTcom jest ciągłą historią sukcesu: Już po raz dziewiąty firma RTcom, wieloletni polski partner i dystrybutor firmy Hytera, zaprosiła swoich sprzedawców na kilkudniową konferencję, aby przedstawić im nowe produkty i rozwiązania Hytera oraz aby porozmawiać o bieżących wydarzeniach i przyszłych trendach w profesjonalnej komunikacji radiowej. W tym roku konferencja odbyła się w nadbałtyckiej miejscowości Darłowo, na Pomorzu Zachodnim.

 

Marcin-Bialczak-Hytera-Day-2019-spotkanie-partnerow

 

Firma RTcom przygotowała dla gości zróżnicowany program. Pierwszego dnia konferencji (29 marca) uczestniczący w niej sprzedawcy otrzymali przegląd planowanych nowych produktów w portfolio Hytera w 2019 r. a także aktualne informacje z obszarów DMR Tier III i TETRA w formie prezentacji i wykładów. Zostały również pokazane między innymi nowa linia produktów PoC (PTT over Cellular) oraz kamery firmy Hytera noszone przy ciele. Marcin Białczak, dyrektor sprzedaży na Europę Środkową i Wschodnią, oraz inżynier sprzedaży Hytera Mobilfunk GmbH Michał Lewandowicz aktywnie wspierali zespół RTcom.

Przed południem drugiego dnia konferencji skupiono się na tematach technicznych: uczestnicy konferencji mieli okazję dowiedzieć się więcej o produktach i rozwiązaniach firmy Hytera oraz przetestować je na szeroką skalę podczas różnych warsztatów i pokazów praktycznych.
Hytera znacznie rozszerza działalność w Polsce

Hytera jest na ścieżce rozwoju w Polsce – tylko w 2018 r. firma Hytera Mobilfunk odnotowała znaczący wzrost. „Niezmiernie nas to cieszy” – powiedział Marcin Białczak. „W tym kontekście chciałbym podziękować naszemu bardzo cenionemu partnerowi RTcom za wybitne osiągnięcia w 2018 roku. Wręczenie firmie RTcom «Hytera Certificate of Excellence for Outstanding Performance» podczas konferencji było dla mnie zaszczytem”.Na zakończenie konferencji sprzedawców na gości czekało pełne wrażeń popołudnie z mnóstwem zabawy: Po wycieczce zabytkowymi pojazdami wojskowymi i wizycie w muzeum w Forcie Marian w Darłowie rozpoczęły się rozgrywki paintballowe. Wieczór zakończył się wspólną kolacją i turniejem kręgli. „Firma RTcom po raz kolejny zaplanowała całe wydarzenie w najlepszy możliwy sposób i zorganizowała wysoce profesjonalną konferencję z doskonałym połączeniem informacji i doświadczenia” – Marcin Białczak był entuzjastycznie nastawiony do weekendu Hytera przygotowanego przez RTcom.  

 

Źródło i fot: https://www.hytera-mobilfunk.com

RTcom logoDystrybutorem produktów Hytera w Polsce jest firma RTcom -  www.rtcom.pl
Firma dostarcza cyfrowe systemy łączności Hytera jak i analogowe w oparciu o urządzenia HYT. RTcom jest także autoryzowanym partnerem firm Sonic Communications Ltd., TEMCO Japan, Voxtech, LeAntenne, HyTracks oraz LS Elektronik.

 

Hytera logo

Hytera Communications Corporation Ltd. jest drugim największym dostawcą urządzeń łączności profesjonalnej na świecie. Działa na rynku od 1993 roku. Hytera oferuje profesjonalne rozwiązania w technologii cyfrowej w standardzie DMR (konwencjonalny Tier II,  trunkingowy Tier III), TETRA, PDT oraz konwencjonalnej analogowej i trunkingowej MPT1327. Hytera dostarcza także specjalizowane systemy łączności dla transportu publicznego.