Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Kongres Łączności Krytycznej 2019 w Malezji

 

Tegoroczna edycja Światowego Kongresu Łączności Krytycznej Critical Communications World (CCW) będzie miała miejsce w Malezyjskim Międzynarodowym Centrum Handlowo – Wystawienniczym MITEC w Kuala Lumpur, w dniach 18-20 czerwca 2019 roku. CCW to flagowa impreza organizowana przez TCCA na całym świecie od przeszło 20 lat, łącząca użytkowników końcowych zarówno z sektora prywatnego, jak i publicznego, z dostawcami najnowocześniejszych technologii i przedstawicielami urzędów regulacyjnych z dziedziny łączności krytycznej.

 

 Kongres-lacznosci-krytycznej-ccw-2019-mitec-malezja-kuala-lumpur

 

CCW to jedna z najbardziej prestiżowych imprez branży radiokomunikacji na świecie. Żadne inne wydarzenie nie skupia w jednym miejscu tak różnorodnej publiczności - złożonej z użytkowników i operatorów systemów łączności radiowej o krytycznym znaczeniu, twórców rozwiązań i producentów sprzętu. W kongresie uczestniczą wszystkie dobrze znane, czołowe firmy z branży komunikacji krytycznej, a wśród nich: Motorola Solutions (Platnynowy Sponsor), Airbus Defence and Space, Sepura, Hytera, Rohill, Huawei, Simoco, Frequentis,  Leonardo, Excera, TAIT, Damm i wiele innych.

 

Źródło: TetraForum.pl