Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

IP Connect zaprezentuje TELO SYSTEMS podczas Kongresu Technologii Miejskich

 

IP Connect  zaprasza na Kongres Technologii Miejskich. który odbędzie się 10 kwietnia 2019 r. w warszawskim Centrum Nauki Kopernik.  Impreza organizowana jest przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR. Kongres stanie się miejscem wymiany opinii i informacji na temat przyszłości polskich miast w kontekście rozwoju technologii związanych z transportem, energią czy wykorzystaniem przestrzeni.

 

Kongres-technologi-miejskich-warszawa-telosystems-ip-connect

Po raz pierwszy zostanie pokazane rozwiązanie firmy TELO SYSTEMS – radiotelefony PoC – unikalne połączenie radiotelefonu oraz telefonu komórkowego.

Produkty TELO pozwalają na korzystanie z zalet łączności radiowej (połączenia indywidualne i grupowe, nagrywanie połączeń, man-down, konsola dyspozytorska), pracując w sieci 4G LTE. A więc zasięg jest praktycznie nieograniczony. Podczas wydarzenia pokazane zostaną najnowsze modele aparatów oraz zaawansowana konsola dyspozytorska.

 

Tematyka tegorocznego Kongresu obejmie obszary związane ze zjawiskiem smart city, finansowaniem inwestycji w inteligentne miasta, technologiami z zakresu dystrybucji biletów, informacji pasażerskiej, oświetleniem oraz wykorzystaniem potencjału elektromobilności miejskiej. Przedstawiciele samorządów, nauki i biznesu dyskutować będą w 4 sesjach tematycznych: Finansowanie inwestycji w inteligentne miasta, Forum Technologii w Transporcie, Forum Światło w Mieście oraz Forum Elektromobilność w Praktyce.

 

Szczegółowy program i rejestracja na stronie www.kongrestechnologiimiejskich.pl.

 

Źródło: IP Connect

 

O firmie IP Connect (ipconnect.pl)

IPConnect logoFirma IP Connect (wcześniej pod nazwą Aksel-Net) funkcjonuje od roku 1994, dysponując prywatną, profesjonalną siecią radiową złożoną z kilkunastu przemienników radiowych na terenie Polski. Firma jest również dostawcą internetu na południowo-zachodniej części województwa śląskiego. IP Connect jest autoryzowanym dystrybutorem systemów TETRA firmy ROHILL oraz partnerem firm: Funkwerk AG, ICom, Tait, Schnoor.