Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Konferencja INSEC 2019 w Warszawie

 

Mamy przyjemność poinformować, że w dniach 12-13 czerwca 2019 roku w Warszawie odbędzie się Międzynarodowa Wystawa i Konferencja Bezpieczeństwa Granic i Bezpieczeństwa Wewnętrznego INSEC 2019 organizowana przez Zarząd Targów Warszawskich S.A. RadioTech.pl jest partnerem medialnym tego wydarzenia.

insec-2018-konferencja-panel-dyskusyjny 

INSEC to coroczne wydarzenie tworzone w konsultacji z Ministerstwem Spraw Wewnętrznych i Administracji, spełniające funkcję transparentnego forum dialogu i wymiany wiedzy dotyczącej dobrych praktyk i nowoczesnego wyposażenia wszystkich formacji zaangażowanych w ochronę granic i bezpieczeństwo wewnętrzne w Polsce, z wykorzystaniem dorobku i doświadczeń podobnych formacji z zagranicy.

Czyni to z INSEC wydarzenie unikalne w skali kraju i wychodzące naprzeciw wyzwaniom XXI wieku – w tym w szczególności w zakresie współdziałania formacji odpowiedzialnych za bezpieczeństwo obywateli i ich niezbędną integrację sprzętową. Podobnie jak w roku ubiegłym, do udziału w INSEC zostały zaproszone formacje odpowiedzialne za bezpieczeństwo wewnętrzne i ochronę granic w Polsce, w tym: Straż Graniczna, Policja, Państwowa Straż Pożarna, Służba Ochrony Państwa, Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Krajowa Administracja Skarbowa, Główny Inspektorat Transportu Drogowego, Straż Ochrony Kolei, Straż Miejska m.st. Warszawy, Morska Służba Poszukiwania i Ratownictwa, Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, Rządowe Centrum Bezpieczeństwa, Wojska Obrony Terytorialnej, Służba Więzienna i Ochotnicza Straż Pożarna.

Ponadto, podobnie jak w poprzedniej edycji, do udziału w INSEC 2019 w charakterze prelegentów, prowadzących warsztaty z zakresu modernizacji służb mundurowych oraz zwiedzających, zostaną zaproszeni przedstawiciele organizacji międzynarodowych takich jak FRONTEX i EUROPOL, jak również przedstawiciele zagranicznych formacji zaangażowanych w działania na rzecz zapewnienia bezpieczeństwa wewnętrznego i ochronę granic.

 insec-2018-wystawa-wyzsza-szkola-policji-szczytno

INSEC to przede wszystkim wystawa, stanowiąca dla zaproszonych gości z Polski i zagranicy cenne źródło informacji o nowościach technologicznych oraz stwarzająca transparentną platformę do dyskusji o ich optymalnym wykorzystaniu w formacjach odpowiedzialnych za bezpieczeństwo granic i bezpieczeństwo wewnętrzne. Możliwości w zakresie zaprezentowania na wystawie rozwiązań Państwa firmy są bardzo zróżnicowane i odpowiadają zróżnicowanej strukturze rynku, oferującego szeroką gamę rozwiązań od akcesoriów i elementów wyposażenia indywidualnego, poprzez pojazdy, aż po elementy infrastruktury i rozwiązania teleinformatyczne.

 

Więcej informacji: https://insec.ztw.pl/