Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

RadioEXPO 2018 już 3-4 października w Warszawie!

 

W dniach 3-4 października w Warszawie odbędzie się najważniejsze wydarzenie branży radiokomunikacji profesjonalnej w Polsce - RadioEXPO 2018. Uczestnicy konferencji będą mogli na rzeczywistych przykładach przekonać się jakie korzyści niesie ze sobą cyfrowa transformacja systemów łączności radiowej. Jak co roku RadioEXPO zapowiada się nie tylko jako konferencja, ale jako wydarzenie branżowe, które firmy radiokomunikacyjne mają na stałe wpisane w swój kalendarz. Zapraszamy wszystkich czytelników aby dołączyli do grona uczestników!

 

RadioEXPO-konferencja-radiokomunikacji-profesjonalnej-Warszawa

 

RadioEXPO to największe wydarzenie w Europie Środkowo-Wschodniej, podczas którego liczni dostawcy i klienci dzielą się swoim know-how, dyskutują nad postępującą transformacją cyfrową oraz wpływem nowoczesnych technologi łączności na służby bezpieczeństwa publicznego czy biznes. Tegoroczna edycja RadioEXPO będzie należała do wyjątkowych, gdyż konferencja obchodzi mały jubileusz pięciu lat istnienia.

 

Na uczestników wydarzenia będą czekały niecodzienne spotkania ze specjalistami branży radiowej, które umożliwią podzielenie się wiedzą, wymianę doświadczeń w zakresie użytkowania oraz przeprowadzonych wdrożeń, a także nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych. W specjalnie wydzielonej przestrzeni wystawienniczej będzie można zapoznać się z najnowszymi produktami firm Motorola Solutions, Hytera, Airbus, ATDI, jak również skonsultować z ekspertami kwestie związane z zastosowaniami i wdrażaniem prezentowanych rozwiązań. W programie tegorocznego RadioEXPO znajdzie się wiele merytorycznych prezentacji. Wśród prelegentów są m.in. przedstawiciele Uniwersytetu Morskiego w Gdyni, Energa Operator, Portu Lotniczego Kraków-Balice oraz Szybkiej Kolei Miejskiej w Trójmieście.

 

Wśród honorowych patronów imprezy są Ministerstwo Cyfryzacji, Urząd Komunikacji Elektronicznej, Instytut Łączności, PTPiREE oraz Międzynarodowe Stowarzyszenie TETRA.

 

Nie zabraknie też wieczornych atrakcji takich jak degustacja urodzinowego tortu firmy Motorola Solutions (90 lat istnienia) oraz ATDI (30 lat).

 

Rejestracja na RadioEXPO 2018 odbywa się za pośrednictwem formularza na stronie internetowej wydarzenia.

 

Organizatorzy zapraszają do bezpłatnego udziału w RadioEXPO specjalistów odpowiedzialnych za utrzymanie systemów łączności radiowej w administracji i służbach bezpieczeństwa publicznego: Policji, Straży Miejskiej, Straży Pożarnej, Straży Granicznej oraz Służby Więziennej. Wśród zaproszonych gości są przedstawiciele władz szczebla centralnego (MSWiA, UKE, MC) oraz lokalnego. Organizatorzy zapraszają koordynatorów zespołów ratownictwa medycznego, WOPR, TOPR i GOPR. Mile widziani są również przedstawiciele kadry zarządzającej, dyrektorzy IT/Telco firm z branży energetycznej, transportowej, logistycznej, a także przedstawiciele publicznych i prywatnych przedsiębiorstw wykorzystujących lub planujących używać profesjonalne systemy łączności radiowej w codziennej pracy.

 

Kontakt do organizatora:
Mariusz Waruszewski
Tel.    +48 602 72 32 62
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

O RadioEXPO (radioexpo.pl)

RadioEXPO-2018-konferencja-radiokomunikacji-profesjonalnej-5-edycjaRadioEXPO to pierwsza w Polsce wystawa i konferencja poświęcona branży radiokomunikacji profesjonalnej. Zakres tematyczny imprezy obejmuje m.in. systemy radiowe standardu TETRA, DMR, dPMR, LTE dla bezpieczeństwa publicznego, systemy dyspozytorskie, radiokomunikacyjny sprzęt pomiarowy, systemy wspomagania dowodzenia. Głównym celem RadioEXPO jest promowanie i wspieranie rozwoju profesjonalnych systemów łączności radiowej w Polsce. Wystawie wysokiej jakości produktów, systemów i usług towarzyszyć będą prezentacje, wykłady oraz studium przypadków. To wyjątkowe spotkanie odbędzie się po raz piąty w terminie 3-4 października 2018 roku w warszawskim hotelu Sangate Airport.