Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Zapowiedź CCW 2018 – Wygraj wakacje z firmą Hytera!

 

Hytera, globalny dostawca rozwiązań z zakresu profesjonalnej komunikacji radiowej (PMR), jeszcze raz weźmie udział w wystawie i konferencji Critical Communications World, która odbędzie się w targach berlińskich ExpoCenter City w dniach 15-17 maja.

 

CCW-Hytera-win-a-holiday-2018

W tym roku można wygrać z firmą Hytera. Zarejestruj się na oprowadzanie po stoisku Hytera i otrzymaj bezpłatny upominek, dołączając do nas na wydarzeniu podczas osobistego oprowadzania. Weźmiesz również udział w losowaniu naszych nagród, gdzie można wygrać wyjazd wakacyjny o wartości 2000 euro lub jedną z 20 kamer noszonych na ciele Hytera VM685*.

Aby się zarejestrować, wystarczy wejść na stronę ccw2018.hytera.com oraz wypełnić nasz szybki formularz, wybrać interesujące dla siebie rozwiązania oraz zaproponować godzinę spotkania odpowiednią dla siebie. Do wszystkich rejestracji wstępnych wysłany zostanie unikalny kod. Wydrukuj go lub przynieś ze sobą na telefonie komórkowym, aby wymienić go na bezpłatny upominek Hytera na stoisku (do wyczerpania zapasów) oraz wziąć udział w losowaniu nagród Hytera*.
A więc nie zapomnij.

Zarejestruj się na teraz na ccw2018.hytera.com, aby zarezerwować osobiste oprowadzanie po stoisku Hytera, zdobyć bezpłatny upominek Hytera oraz wziąć udział w losowaniu nagród*.

Co można znaleźć na stanowisku Hytera w tym roku? Dostępny jest tylko najszerszy i najbardziej interesujący asortyment rozwiązań do komunikacji. Kluczowym zagadnieniem podczas tegorocznego CCW jest innowacja na rzecz bezpieczniejszego świata. Hytera zaprezentuje swój pełny asortyment zintegrowanych produktów, systemów i aplikacji z całej rodziny marek technologii komunikacyjnej, w tym Sepura, Teltronic, Norsat i Sinclair.

Najważniejsze produkty marki Hytera to niedawno wprowadzone na rynek rozwiązanie konwergencji LTE-PMR, zaawansowany radiotelefon multimodowy Hytera, nowe zestawy słuchawkowe z mikrofonem PoC (push-to-talk over cellular) oraz inteligentna sieć przenośna iMesh. Firma podzieli się również swoimi historiami sukcesu z zakresu bezpieczeństwa publicznego, ratownictwa, transportu zbiorowego, służb publicznych i działalności komercyjnej oraz zaprezentuje, w jaki sposób rozwiązuje problemy komunikacyjne w różnych technologiach i standardach.

 

Critical-Communications-World-2018-berlin

Na stoisku Hytera (E20) zaprezentowany zostanie asortyment inteligentnych rozwiązań komunikacji konwergentnej, pogrupowany na kilka kluczowych obszarów produktowych:

  • Wąskopasmowe radio i tranking: Radiotelefony przenośne i terminale mobilne DMR oraz TETRA, w tym radiotelefony ATEX, przemienniki i stacje bazowe. Teraz również asortyment Sepura terminali i akcesoriów TETRA.
  • Inteligentne radio i system: Rozwiązanie konwergentne Hytera obejmuje sieci wąskopasmowe i szerokopasmowe, zapewniające ujednolicony przekaz mowy, danych i obrazów przez terminale multimodowe, kamery noszone przy ciele i aplikacje wspomagające.
  • Zintegrowane sterowanie i kontrola: Integracja różnych trybów komunikacji i strumieni danych z systemem zintegrowanego sterowania i kontroli (ICC) Hytera.
  • Urządzenia do zastosowania awaryjnego: Przenośna satelita iMesh, E-pack100 i Norsat GLOBETrekker marki Hytera umożliwia stworzenie szybkich przenośnych tymczasowych systemów komunikacji z transmisją mowy i nagrywaniem filmów.
  • Technologie Sinclair: Trwałe i niezawodne anteny, filtry oraz rozwiązania z zakresu kondycjonowania wysokiej częstotliwości do zastosowań kluczowych dla powodzenia akcji.
  • Transport: Zintegrowane rozwiązania dla sektora transportu dostarczane przez Teltronic.


Na wyświetlaczu produktów i rozwiązań widać, w jaki sposób Hytera umożliwia swoim klientom poprawienie łączności oraz analizy danych w złożonych środowiskach, w których pracują, od rozwiązań codziennej kontroli i sterowania, po działania w sytuacjach awaryjnych, zarządzanie kryzysowe i akcje antyterrorystyczne. Doświadczone zespoły grupy są dumne, że wspierają agencje rządowe i organizacje komercyjne na całym świecie zawsze, kiedy spotykają się z coraz bardziej złożonymi i wymagającymi sytuacjami w komunikacji. Rozwiązania Hytera pomogły im zwiększyć świadomość sytuacji, poprawić współpracę oraz szybkość reagowania.

Hytera weźmie również udział w konferencji, podczas której przewidziano warsztaty technologiczne oraz rozmowy na temat najlepszych w praktyce studiów przypadku w dniach 16t i 17t maja. Więcej informacji znajduje się w oficjalnym programie konferencji CCW.
Międzynarodowa Nagroda Komunikacji Krytycznej 2018

Z dumą informujemy, że grupa firm Hytera została nominowana do poniższych nagród ICCA:

  • Rozwiązanie konwergentne Hytera TETRA i LTE marki Teltronic znajduje się na krótkiej liście kandydatów w kategorii Najlepsza ewolucja w zakresie przyszłej komunikacji szerokopasmowej.
  • Zaawansowane radiotelefony multimodowe Hytera PTC760/PDC760 również znajdują się na krótkiej liście kandydatów w kategorii Najlepsza ewolucja w zakresie przyszłej komunikacji szerokopasmowej


Zamierzamy zademonstrować nasze możliwości podczas CCW i sprawdzić, w jaki sposób możemy pomóc w poprawie komunikacji oraz innowacji dla bezpieczniejszego świata.
A więc nie zapomnij.

Zarejestruj się na teraz na ccw2018.hytera.com, aby zarezerwować osobiste oprowadzanie po stoisku Hytera, zdobyć bezpłatny upominek Hytera oraz wziąć udział w losowaniu nagród.


Źródło: http://www.hytera.com/

 

Hytera logo

Hytera Communications Corporation Ltd. jest drugim największym dostawcą urządzeń łączności profesjonalnej na świecie. Działa na rynku od 1993 roku. Hytera oferuje profesjonalne rozwiązania w technologii cyfrowej: w standardzie DMR (konwencjonalny Tier II,  trunkingowy Tier III), TETRA, PDT oraz konwencjonalnej analogowej i trunkingowej MPT1327. Hytera dostarcza także specjalizowane systemy łączności dla transportu publicznego.