Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Żyjemy wśród fal – odwiedź ATDI na Targach CSR

 

Społeczna odpowiedzialność biznesu ma niejedno oblicze. Francuska firma ATDI, globalny lider rynku planowania radiowego, w ramach działalności CSR podejmuje temat oddziaływania fal radiowych na człowieka – edukując, organizując międzynarodowe spotkania ekspertów i sympozja naukowe. Podczas Targów CSR (12 kwietnia br.) na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie eksperci firmy opowiedzą o najnowszych osiągnięciach w tym zakresie.

 

ATDI-zyjemy-wsrod-fal-konferencja-Stadion-Narodowy-2018

ATDI – lider planowania radiowego i zrządzania widmem od kilku lat podejmuje działania związane z szeroko pojętą tematyką oddziaływania fal radiowych na człowieka. Eksperci firmy aktywnie współpracują z ITU (International Telecommunication Union) biorąc udział w powstawaniu międzynarodowych regulacji czy przygotowując szczegółowe analizy badawcze. Z oprogramowania stworzonego przez ATDI korzysta obecnie ponad 2000 klientów na całym świecie. Kompleksowe rozwiązania wspierające zarządzanie widmem przeznaczone są zarówno dla branży cywilnej, jak i wojska.  Na co dzień inżynierowie ATDI skupiają się na tworzeniu systemów pozwalających na coraz bardziej szczegółowe pomiary, warto podkreślić, że jako jedyni wyposażyli stworzone przez siebie narzędzia w funkcje mierzące poziom oddziaływania pola magnetycznego na organizmy żywe. Obecnie opracowują również specjalne mapy „oddziaływania EMF”.

Zauważając jak wiele kontrowersji budzi tematyka oddziaływania fal radiowych, ATDI wpisało w swoją misję szeroki zakres działań o charakterze edukacyjnym. Firma organizuje konferencje naukowe, debaty i seminaria oraz podejmuje współpracę z wyższymi uczelniami technicznymi. W maju 2017 roku, we współpracy z Centrum Studiów Zaawansowanych Politechniki Warszawskiej zorganizowała sympozjum „Human and Field: Submission or Interaction” inaugurując międzynarodową debatę na temat oddziaływania pola elektromagnetycznego. Eksperci z USA, Izraela, Francji oraz Polski zaprezentowali wyniki prac, które z pewnością wkrótce zrewolucjonizują medycynę, fizykę oraz nasze codzienne życie. Obecnie ATDI pracuje nad programem światowego seminarium UNESCO-ATDI, które będzie podejmować temat społeczeństwa informacji i fal radiowych oraz związane z nimi zagrożenia. Wydarzenie zaplanowane na listopad 2018 roku odbędzie się w Paryżu.

Zapraszamy do bezpośredniego spotkania z ekspertami firmy już 12 kwietnia 2018 r. podczas Targów CSR na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie, w godz. 9-17. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Więcej informacji na stronie
http://www.atdi.com
http://odpowiedzialnybiznes.pl/targicsr/wystawcy/


 

ATDI LogoATDI, francuski lider rynku telekomunikacyjnego od trzech dekad pracuje nad rozwojem i wdrażaniem zautomatyzowanych systemów zarządzania widmem. Eksperci i inżynierowie firmy tworzą profesjonale oprogramowania cywilne i wojskowe, a z rozwiązań, które proponują, korzysta obecnie ponad 2000 klientów na całym świecie – w tym: telewizja, wojsko, administracje państwowe czy służby specjalne.
www.atdi.com