Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Kongres Łączności Krytycznej 2018 w Berlinie

 

W dniach 15-17 maja 2018 roku w Berlinie odbędzie się jubileuszowy Kongres Łączności Krytycznej - Critical Communications World. Impreza powraca do Berlina z okazji jubileuszu 20-lecia i będzie wyróżniającym się wydarzeniem w całej swojej historii. Organizatorzy spodziewają się ponad 4000 specjalistów i ekspertów branżowych i ponad 200 wystawców. Kongres CCW to co roku miejsce światowych premier nowych produktów z branży. Tegoroczną nowością imprezy jest m.in. strefa dronów, której częścią będą demonstracje pokazu możliwości dronów połączonych na żywo z centrami zarządzania kryzysowego. Portal RadioTech.pl jest corocznym partnerem medialnym tego wydarzenia.

Kongres-lacznosci-krytycznej-Berlin-2018

 

Na targach będzie również dostępna Strefa "zsieciowanych" pojazdów (The Connected Vehicle Zone), która umożliwi pokazanie możliwości pojazdów służbowych wyposażonych w najnowsze środki łączności w celu maksymalizacji efektywności.

 

CCW to jedna z najbardziej prestiżowych imprez branży radiokomunikacji na świecie. Żadne inne wydarzenie nie skupia w jednym miejscu tak różnorodnej publiczności - złożonej z użytkowników i operatorów systemów łączności radiowej o krytycznym znaczeniu, twórców rozwiązań i producentów sprzętu. Podczas trzydniowej wystawy swoją ofertę ma przedstawić około 200 wystawców z całego świata. W kongresie uczestniczą wszystkie dobrze znane, czołowe firmy z branży komunikacji krytycznej, a wśród nich: Motorola Solutions (Platnynowy Sponsor), Airbus Defence and Space, Sepura, Hytera, Rohill, Huawei, Simoco, Frequentis,  Leonardo, Excera, TAIT, Damm i wiele innych. Pełna lista wystawców dostępna na oficjalnej stronie wydarzenia.

 

Koncentrując się na tegorocznej tematyce z obszaru transmisji danych, aplikacji i nowych technologii - ponad 200 prelegentów z całego świata będzie przedstawiać wgląd w wizje i wyzwania stojące przed branżą komunikacji krytycznej. Główne tematy będą ukierunkowane na relację pomiędzy technologią LTE (5G) a tradycyjnymi standardami PMR, biorąc pod uwagę przyszły rozwój technologii przez pryzmat inteligentnych miast, UAV oraz analizując wady i zalety technologi przetwarzania Big Data w środowisku systemów dyspozytorskich. Uczestnicy Kongresu dowiedzą się jak połączyć technologie szerokopasmowe (w szczególności LTE) z bezpieczną łącznością radiową TETRA - tak, aby spełnić przyszłe wymagania użytkowników łączności o krytycznym znaczeniu.

 

Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej CCW: www.critical-communications-world.com/CCW