Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

RadioEXPO 2017 - ponad 400 specjalistów spotkało się w Warszawie

 

Ponad 400 specjalistów i ekspertów z branży profesjonalnej łączności radiowej spotkało się po raz czwarty w dniach 4-5 października br. na Konferencji i Wystawie Radiokomunikacji Profesjonalnej - RadioEXPO 2017. RadioEXPO to miejsce, gdzie można poznać aktualny stan rozwoju branży, obejrzeć najnowsze produkty oraz uzyskać porady od praktyków i ekspertów branżowych. To również udział w całodziennej dyskusji i prelekcjach oraz kuluarowych spotkaniach w gronie klientów, partnerów czy przyjaciół.

 

RadioEXPO-Konferencja-Radiokomunikacji-Profesjonalnej

 

Tegoroczna edycja po raz pierwszy odbyła się w dwudniowej formule, pozwalając z jednej strony zaprezentować w ramach prelekcji merytorycznych ważne zagadnienia modernizacji łączności radiowej służb i sektora komercyjnego, ale także umożliwić pokazanie zaawansowanych technologii w postaci gotowych systemów i produktów na ekspozycji.

 

Jak co roku honorowymi patronami imprezy byli Ministerstwo Cyfryzacji oraz Urząd Komunikacji Elektronicznej. Krzysztof Dyl, Zastępca Prezesa UKE ds. telekomunikacji, zainaugurował tegoroczną edycję krótkim przemówieniem, gdzie nawiązał do tego jak ważne są systemy TETRA oraz perspektywiczne rozwiązania 5G, które są dużym wyzwaniem dla UKE. Kolejne prezentacje dotyczyły przyszłych trendów rozwojowych w dziedzinie PMR. Nie zabrakło firmowych prezentacji liderów branży - wśród nich Motorola Solutions, Hytera, Airbus, ATDI i inne.

 

W tym roku po raz pierwszy impreza trwała 2 dni, co spotkało się z aprobatą wystawców i uczestników. Tegoroczna edycja była też okazją do świętowania bardzo ważnych jubileuszów. Motorola Solutions celebrowała 25 lat obecności w Polsce - nie zabrakło okolicznościowego tortu oraz toastu. Firma RADMOR świętowała zaś 70 lecie istnienia. Najkrótszą, ale jakże istotną dziesiątą rocznicę świętowała firma DIGIMES.

 

W programie było wiele merytorycznych prezentacji. Wśród prelegentów można wymienić m.in. przedstawicieli Urzędu Komunikacji Elektronicznej, Komendy Głównej Policji, Portu Lotniczego Szymany oraz Stowarzyszenia TETRA and Critical Communications Association. Nie zabrakło również ciekawych prezentacji firmowych czołowych dostawców profesjonalnych rozwiązań radiowych. Odbyło się również kilka warsztatów praktycznych czy pokazów demonstracyjnych.

 

Swoją obecnością zaszczycił nas również Podsekretarz Stanu z Ministerstwa Energii - Andrzej Piotrowski, który wizytował ekspozycję i rozmawiał z jej uczestnikami. Kolejna edycja RadioEXPO odbędzie się 3-4 października 2018 roku w hotelu Sangate Warszawa. Już dziś zapraszamy serdecznie do udziału.

 

 


GALERIA ZDJĘĆ (wybrane ujęcia) - więcej na http://radioexpo.pl/galeria-2017/

 

 

O RadioEXPO (radioexpo.pl)

RadioEXPO-Konferencja-Radiokomunikacji-ProfesjonalnejRadioEXPO to pierwsza w Polsce wystawa i konferencja poświęcona branży radiokomunikacji profesjonalnej. Zakres tematyczny imprezy obejmuje m.in. systemy radiowe standardu TETRA, DMR, dPMR, LTE dla bezpieczeństwa publicznego, systemy dyspozytorskie, radiokomunikacyjny sprzęt pomiarowy, systemy wspomagania dowodzenia. Głównym celem RadioEXPO jest promowanie i wspieranie rozwoju profesjonalnych systemów łączności radiowej w Polsce. Wystawie wysokiej jakości produktów, systemów i usług towarzyszyć będą prezentacje, wykłady oraz studium przypadków. To wyjątkowe spotkanie odbędzie się po raz trzeci dnia 3-4 października 2018 roku w warszawskim hotelu Sangate Airport.