Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

RadioEXPO 2017 - zaproszenie do rejestracji

 

Już po raz czwarty odbędzie Konferencja i Wystawa Radiokomunikacji Profesjonalnej RadioEXPO 2017. Po raz pierwszy konferencja będzie trwała 2 dni - od 4 do 5 października 2017 w Warszawie. Wśród patronów honorowych imprezy znajduje się Ministerstwo Cyfryzacji, Urząd Komunikacji Elektronicznej, Instytut Łączności, PTPiREE i Stowarzyszenie TETRA i łączności krytycznej.

 

Jerzy-Zurek-dyrektor-Instytutu-Lacznosci

 

Tegoroczne wydarzenie odbędzie się w hotelu Sangate Hotel Airport - dawniej znanym jako Gromada Lotnisko.

 

"W odpowiedzi na liczne prośby - zarówno uczestników jak i sponsorów - zdecydowaliśmy się na rozszerzenie spotkania do dwóch dni. Ufam, że ta zmiana pozwoli na jeszcze lepszą integrację obu stron rynku radiokomunikacyjnego w Polsce" - powiedział Mariusz Waruszewski, pomysłodawca i organizator RadioEXPO.

 

RadioEXPO to jedyna w Polsce wystawa i konferencja poświęcona branży radiokomunikacji profesjonalnej. Zakres tematyczny imprezy obejmuje m.in. systemy radiowe standardu TETRA, DMR, dPMR, LTE dla bezpieczeństwa publicznego, systemy dyspozytorskie, radiokomunikacyjny sprzęt pomiarowy oraz systemy wspomagania dowodzenia. Głównym celem RadioEXPO jest promowanie i wspieranie rozwoju profesjonalnych systemów łączności radiowej w Polsce.

 

Jak co roku do bezpłatnego udziału w RadioEXPO zapraszamy specjalistów odpowiedzialnych za utrzymanie systemów łączności radiowej w służbach bezpieczeństwa publicznego: Policji, Straży Miejskiej, Straży Pożarnej oraz Służby Więziennej. Ponadto: przedstawicieli władz szczebla centralnego (MSW, UKE, MC) oraz lokalnego, koordynatorów zespołów ratownictwa medycznego, WOPR, TOPR i GOPR. Mile widziani są również przedstawiciele kadry zarządzającej, dyrektorzy IT/Telco firm z branży energetycznej, transportowej, logistycznej, a także przedstawiciele publicznych i prywatnych przedsiębiorstw wykorzystujących lub planujących używać profesjonalnych systemów łączności radiowej w codziennej pracy.

 

Formularz rejestracji dostępny jest na stronie: http://www.rejestracja-2017.radioexpo.pl/

 

Szczegółowe informacje o wydarzeniu na oficjalnej stronie: RadioEXPO.pl

 

Źródło: własne

 

O RadioEXPO (radioexpo.pl)

RadioEXPO-2017-Konferencja-Radiokomunikacji-ProfesjonalnejRadioEXPO to pierwsza w Polsce wystawa i konferencja poświęcona branży radiokomunikacji profesjonalnej. Zakres tematyczny imprezy obejmuje m.in. systemy radiowe standardu TETRA, DMR, dPMR, LTE dla bezpieczeństwa publicznego, systemy dyspozytorskie, radiokomunikacyjny sprzęt pomiarowy oraz systemy wspomagania dowodzenia. Głównym celem RadioEXPO jest promowanie i wspieranie rozwoju profesjonalnych systemów łączności radiowej w Polsce. Wystawie wysokiej jakości produktów, systemów i usług towarzyszyć będą prezentacje, wykłady oraz studium przypadków. To wyjątkowe spotkanie odbędzie się po raz czwarty w dniach 4-5 października 2017 roku w warszawskim hotelu Gromada Airport.