Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Europoltech 2017 - lista nominowanych do Supernowoczesny

 

Wczoraj odbyło się uroczyste otwarcie VI Międzynarodowych Targów Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa, Europoltech 2017 i VIII Międzynarodowej Konferencji Policyjnej, najważniejszych w kraju imprez służb ochrony porządku publicznego. Po raz pierwszy w nowej lokalizacji, w nowoczesnym Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO w Gdańsku.

 

nadinsp-Helena-Michalak-Zastępca-Komendanta-Głownego-Policji-Europoltech-2017

 

Na razie trudno przewidywać długofalowe skutki przeniesienia targów z Warszawy do Gdańska. Zaletą pierwszej lokalizacji jest bezpośrednia bliskość instytucji centralnych, druga charakteryzuje się bardziej przestronnym centrum wystawienniczym, a także – przynajmniej potencjalną – możliwością organizowania pokazów dynamicznych, w tym lotniczych oraz morskich.

 

Gdańska impreza przyciąga wszystkich ważnych dostawców dla służb mundurowych. Od producentów broni strzeleckiej, umundurowania i wyposażenia osobistego, przez dostawców urządzeń łączności i wymiany informacji, systemów optoelektronicznych, robotów inspekcyjno-saperskich, samochodów patrolowych, po twórców specjalistycznego oprogramowania i rozwiązań kryptograficznych.

 

Przy każdej edycji wystawcy są zachęcani do udziału w w Programie SUPERNOWOCZESNY 2017 i Konkursie o Nagrodę „Złota Gwiazda Policji”. Misją przedsięwzięcia jest promocja produktów o najwyższej użyteczności dla służb policyjnych i formacji bezpieczeństwa państwa, charakteryzujących się nowatorskimi rozwiązaniami technicznymi oraz unikalnymi walorami eksploatacyjnymi.

 

Airbus-stoisko-Europoltech-2017

 

Produkty spełniające powyższe oczekiwania wyłonione zostaną przez Komisję Konkursową - Radę Programową Targów, w skład której wchodzą zastępcy szefów służb policyjnych i formacji bezpieczeństwa państwa.

 

W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział wiele firm z branży łączności, wśród nich są:

 

AIRBUS

TACTILON DABAT - SMARTFON I RADIOTELEFON TETRA W JEDNYM URZĄDZENIU

Tactilon Dabat to pierwszy na świecie smartfon z pełną wersją radiotelefonu TETRA w jednym urządzeniu. Posiada funkcje systemu operacyjnego Android oraz specjalne rozwiązania ergonomiczne dedykowane dla użytkowania radiotelefonu. Jest urządzeniem inteligentnym, wytrzymałym i bezpiecznym.

 

DGT Sp. z o.o.

DGT CYBER PROTEKTOR

Innowacyjny system teleinformatyczny, gwarantujący zachowanie łączności krytycznej nawet w przypadku całkowitej blokady warstwy IP spowodowanej cyberatakiem

 

ELEKTRIT Sp. z o.o.

MULTISYSTEMOWY RADIOTELEFON CYFROWY NX-5200/5300.

NX-5200/5300 - multisystemowy radiotelefon cyfrowy, który łączy w jednym urządzeniu takie standardy jak NXDN, DMR, P25 oraz tryb analogowy FM. Urządzenie posiada takie funkcje jak wbudowany Bluetooth, GPS,  mikrofony różnicowe oraz wbudowany szyfrator DES 56 bitów.

 

MindMade Sp. z o.o.

PLATFORMA INTEGRACJI KOMUNIKACJI

Kompletny system radiołączności zapewniający łączenie technologii komunikacyjnych (Analog, DMR, TETRA itp.) oraz praktycznie nieograniczony zasięg bez konieczności budowy sieci radiowej. System pozwala łączyć niekompatybilne technologie radiołączności w jedną sieć radiową, zarządzaną z jednego miejsca.

RADMOR S.A.

SLW - SYSTEM LOKALIZACJI WEWNĄTRZBUDYNKOWEJ

System bazuje na znacznikach radiowych, pozwalający na monitoring użytkownika będącego w danym pomieszczeniu, obszarze czy też strefie. Informacje odebrane od znacznika przesyłane są za pomocą radiotelefonu (DMR, TETRA) z czytnikiem do jednostki centralnej.

 

RTcom s.c.

HYTERA ACCESSNET-T IP DOB

Hytera ACCESSNET-T IP DOB to kompletna stacja bazowa w standardzie TETRA / TETRA2 integrująca w jednej obudowie sterownik wraz z jedną nośną. Możliwość pracy w trybie single i multi site także z innymi stacjami bazowymi Hytera ACCESSNET-T IP.

RTcom-Hytera-Aksel-stoisko-Europoltech-2017

Fot. Mateusz Ochocki