Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Siltec zaprasza na swoje stoisko podczas Eurpoltech 2017

 

W imieniu firmy Siltec serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska (A-22) podczas Międzynarodowych Targów Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa EUROPOLTECH, które odbędą się w terminie 26-28 kwietnia 2017 r. w AMBEREXPO w Gdańsku.

Europoltech-2017-Siltec-zaproszenie

 

Na stoisku firmy odwiedzający będą mieli możliwość zapoznania się ze sprzętem i rozwiązaniami partnerów  biznesowych, takich jak: Sepura, Phonak, Procom, Roda, Leonardo, Sectra, Digital RF, Rolatube, Thales, Crossmatch, Extreme Cases, SFC, Honeywell.  Na stoisku będą do dyspozycji inżynierowie firmy Sepura, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania. 

 

 

 

 

O firmie SILTEC Sp. z o.o. siltec.pl

Siltec Sp. z o.o.SILTEC Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku od 1982 roku. Firma dostarcza klientom w kraju i za granicą niezawodne, cieszące się zaufaniem produkty i usługi: wyposażenie służące do ochrony informacji niejawnych i wrażliwych, agregaty prądotwórcze małej i dużej mocy oraz rozwiązania specjalne (w tym również systemy łączności radiowej) dla resortów mundurowych i instytucji centralnych państwa. Spółka zatrudnia obecnie około 120 osób.