Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Relacja z Dnia Otwartego ATDI 2017

 

W tłusty czwartek, jak co roku odbył się Dzień Otwarty ATDI, światowego lidera w dziedzinie planowania radiowego i zarządzania widmem częstotliwości. Głównym tematem tegorocznej edycji było: "Oddziaływanie pola elektromagnetycznego: na plus czy na minus dla Obywateli?"

 

 

Atdi-polska-dzien-otwarty-www

 

Goście z Francji przedstawili metody Francuskiej Agencji Częstotliwości w zakresie opracowywania map Human Hazard przy pomocy ICS telecom. Odbyły się również prezentacje najnowszej platformy WEB oraz aplikacji, jakie ATDI Polska wykonała dla europejskich ministerstw.

 

human-and-field-atdi-symposiumGość honorowy Prof. dr hab. Stanisław Janeczko - Dyrektor Centrum Studiów Zaawansowanych Politechniki Warszawskiej, zapowiedział sympozjum naukowe pt.  "Human and Field : Submission or Interaction", które wspólnie z firmą ATDI organizuje tego roku w maju. Wsparcie partnerskie dla wydarzenia zostało udzielone przez CCIFP czyli Polsko-Francuską Izbę Gospodarczą, która jednoczy przedsiębiorców polsko-francuskich.   


Nie obyło się oczywiście bez pysznych pączków, i słonych przekąsek nawiązujących do charakteru Francji.

 

'W imieniu ATDI, Centrum Studiów Zaawansowanych PW oraz CCIFP serdecznie dziękujemy za uczestnictwo w naszym dniu otwartym. Mamy nadzieję, że rozmowy kuluarowe spełniły Państw oczekiwania, jak i udało się Państwu nawiązać nowe znajomości, a pączki Państwu smakowały. Już dziś, zapraszamy Państwa na następną edycję dnia otwartego, już za rok, tradycyjnie w tłusty czwartek".

 

Źródło: ATDI Polska

 

O firmie ATDI Sp. z o.o. (www.atdi.pl)
ATDI logoATDI została założona w 1991 roku i od tego czasu zdobyła olbrzymie doświadczenie w zakresie planowania radiowego - w różnych dziedzinach niezbędnych do dostarczania globalnych rozwiązań związanych z analizami sieci radiowych i zarządzaniem widmem. Spółka ATDI świadczy również usługi projektowania bezprzewodowych sieci telekomunikacyjnych z użyciem swojego flagowego produktu ICS telecom, który wspiera wszystkie technologie radiowe (LTE, GSM-R, TETRA i wiele innych).