Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

MSPO 2016 - rekordowa wystawa

 

Dziś rozpoczął się Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego - MSPO 2016 i potrwa do 9 września. Impreza jak co roku bije rekordy popularności. Podczas ostatniej edycji swoją ofertę zaprezentowało w Kielcach 583 wystawców z 30 krajów, a wystawę obejrzało blisko 20 000 zwiedzających. Wszystko wskazuje na to, że w tym roku statystyki będą bardziej imponujące. Na chwilę obecną swój udział w wystawie potwierdziło 609 wystawców z 30 krajów.

 

 15-tlumy-uczsetnikow-mspo

 

MSPO to największe targi obronne w Polsce oraz jedne z najważniejszych wydarzeń tego sektora w Europie. Udział w nadchodzącej edycji potwierdzili już wystawcy z niemal z całego świata, w tym między innymi z Polski, Niemiec, Francji, Norwegii, Wielkiej Brytanii czy Stanów Zjednoczonych. Na liście wystawców znaleźć można między innymi wszystkie firmy zrzeszone z Polskiej Grupie Zbrojeniowej, Kongsberg Defence & Aerospace AS, Nammo AS, Bell Helicopter Textron Inc., ThyssenKrupp Marine Systems GmbH, MBDA, Raytheon co, Lockheed Martin Corporation i Saab Technologies Poland. Powierzchnia wystawy sięga już ponad 27 tysięcy metrów kwadratowych.

 

Po raz pierwszy na Targach w Kielcach pojawią się przedstawiciele Biura ds. Utworzenia Obrony Terytorialnej Ministerstwa Obrony Narodowej oraz stoisko Organizacji Proobronnych, zorganizowane przez Biuro ds. Proobronnych. Na wystawie można będzie zobaczyć najnowocześniejsze uzbrojenie i sprzęt jakim dysponuje wojsko i służby mundurowe. Armię będzie reprezentować niemal 30 jednostek i formacji dysponujących odrębnymi stoiskami.

 

Swoje produkty zaprezentuje 300 polskich wystawców. Będą wśród nich spółki takie jak Fabryka Broni Łucznik-Radom, PCO, Huta Stalowa Wola, czy Rosomak S.A., należące do Polskiej Grupy Zbrojeniowej, która w jest partnerem strategicznym targów MSPO.

Pojawią się też liczne firmy o wysokiej pozycji w branży nie tylko w kraju, ale również za granicą między innymi WB Group (Mind Made, czy specjalizujący się w łączności RADMOR), Kenbit czy Grupa Lubawa.

 

W sektorze profesjonalnej radiokomunikacji nie zabraknie czołowych firm, wśród nich Aksel Sp. z o.o., RTcom, SILTEC, ATDI Sp. z o.o, CEOTRONICS AG, Covertech Sp. z o.o., DGT Sp. z o.o., ELEKTRIT Sp. z o.o. Swoje portfolio produktów będzie prezentować firma Kirisun Communications. Na wystawie zwiedzający będą mogli zapoznać się z m.in. technologiami TETRA, DMR oraz NEXEGE.

 

Źródło: mspo.pl