Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Dziś rozpoczęła się Krajowa Konferencja Radiokomunikacji, Radiofonii i Telewizji KKRRiT 2016 w Krakowie

 

Dziś rozpoczęła się Krajowa Konferencja Radiokomunikacji, Radiofonii i Telewizji KKRRiT 2016 w Krakowie. Konferencja KKRRiT jest szesnastym spotkaniem naukowców, specjalistów z dziedziny techniki i gospodarki, pracowników firm telekomunikacyjnych i teleinformatycznych, a także doktorantów i studentów, realizujących prace badawcze i naukowe w dziedzinie radiokomunikacji, radiofonii i telewizji. Tegorocznymi sponsorami spotkania są m.in. AKSEL i NOKIA (Sponsorzy Złoci) oraz wystawcy: National Instruments, Rohde&Schwarz oraz inni. Głównym organizatorem KKRRiT 2016 jest Katedra Telekomunikacji Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

 

 Krajowa-Konferencja-Radiokomunikacji-Radiofonii-i-Telewizji-KKRRiT-2016-Krakow

 

Przez ostatnie kilkanaście lat spotkania, organizowane w formule konferencji zmieniającej corocznie miejsce obrad, odbywały się w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Wrocławiu, Krakowie oraz ostatnio także Łodzi. W roku 2016 miejscem prezentacji najnowszych osiągnięć i wymiany doświadczeń jest ponownie Kraków. W ciągu ostatnich kilkunastu lat konferencja KKRRiT zyskała aprobatę szerokiego grona pracowników nauki, projektantów, producentów, operatorów i użytkowników sprzętu radiokomunikacyjnego. Konferencja ta stanowi znakomite miejsce do prezentacji wyników realizowanych badań i prac naukowych - również przez studentów, doktorantów oraz młodych pracowników firm telekomunikacyjnych.

 

W programie konferencji przewidywane są referaty plenarne poświęcone aspektom technicznym i ekonomicznym systemów radiokomunikacyjnych, sieciom bezprzewodowym, telewizji i radiofonii cyfrowej, a także innym współczesnym i przyszłościowym sieciom i usługom, w tym również zaawansowanym usługom multimedialnym. Przewidziany jest panel dyskusyjny p.t.: „Światowa Konferencja Radiokomunikacyjna WRC-15: konsekwencje dla polskiej gospodarki, obronności i kultury”.

 

Cele konferencji:

  • Przedstawienie najnowszych osiągnięć naukowych i technicznych w zakresie radiokomunikacji, radiofonii i telewizji.
  • Prezentacja współczesnych trendów rozwojowych i zagadnień normalizacyjnych związanych z wdrożeniami nowoczesnych technik i rozwiązań w radiokomunikacji ruchomej, stacjonarnej oraz radiofonii i telewizji w Polsce i na świecie.
  • Integracja i pogłębienie kontaktów środowiska akademickiego, naukowo-badawczego, przemysłowego i operatorskiego.
  • Wymiana doświadczeń producentów, dostawców sprzętu i usług, operatorów sieci, jednostek łączności administracji centralnej i lokalnej ze środowiskiem akademickim i naukowo-badawczym.

 

Więcej o konferencji na stronie: http://kkrrit2016.kt.agh.edu.pl/

 

Przy okazji przypominamy, że Konferencja i Wystawa Radiokomunikacji Profesjonalnej RadioEXPO 2016 odbędzie się już 6 października 2016 r. w Warszawie.